Ліга Європи. Результативний виступ Романа Яремчука та прохід Артема Довбика

У заключному турі основного етапу Ліги Європи, окрім матчу київського «Динамо», відбулося два поєдинки, в яких продуктивно зіграли футболісти збірної України.

У Піреї місцевий «Олімпіакос» Романа Яремчука розбив азербайджанський «Карабах» — 3:0. Українець вийшов на заміну на 77-й хвилині та відзначився результативною передачею.

У Римі «Рома» Артема Довбика приймала німецький «Айнтрахт». Наш футболіст вийшов у стартовому складі та був замінений на 67-й хвилині зустрічі, що закінчилася перемогою його команди з рахунком 2:0.

«Олімпіакос» пробився одразу до 1/8 фіналу, а «Рома» виступить у раунді плей-оф турніру. Жеребкування відбудеться 31 січня та розпочнеться о 14:00 за київським часом.

Підсумкова таблиця

НОВИНИ ПО ТЕМІ
07.08.2025 22:55

Ліга Європи. «Шахтар» у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду в Афінах зіграв унічию з «Панатінаїкосом»

Сьогодні в першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи доне...

01.08.2025 08:02

Остаточно визначилися суперники «Шахтаря» та «Полісся» в Лізі Європи та Лізі конференцій

Після учорашнього дня матчів другого кваліфікаційного раунду Ліги Євро...

31.07.2025 22:53

Ліга Європи. «Шахтар» удруге переміг «Бешикташ» і вийшов до 3-го кваліфікаційного раунду турніру

Сьогодні в матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи до...

Підписатися на новини