Чемпіонат України серед жіночих команд: відновлення змагань у вищій лізі планується 18 березня

Останній тур другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону-2024/2025 заплановано на 16 травня.
Згідно з проєктом Єдиного календаря заходів із жіночого футболу на 2025 рік 1-й тур другого етапу заплановано на 18 березня (базова дата), а останній — на 16 травня.
Турнірні таблиці та результати
Команди гратимуть у два етапи. На першому етапі всі команди зіграли в одне коло згідно із жеребкуванням календаря. Спортивні показники, здобуті на цьому етапі, буде збережено.
Шість найкращих команд першого етапу потрапили в першу групу, яка в межах другого етапу навесні буде боротися за призові місця та дві путівки в Лігу чемпіонів, а також один квиток до дебютного розіграшу нового змагання — Кубку Європи УЄФА. П’ять інших колективів виступатимуть у другій групі, де змагатимуться за виживання.
Згідно з проєктом, за підсумками чемпіонату України у вищій лізі сезону-2024/2025 команди, які посядуть 10-те та 11-те місця, зіграють два перехідні матчі (удома/на виїзді) з колективами, які посядуть третє та друге місця в першій лізі відповідно (10В — 3П, 11В — 2П). Ці поєдинки відбудуться 22-го та 26 травня.
Група 1: «Ворскла», «Колос», «Металіст 1925», «Сістерс», «Шахтар», «Ладомир».
Група 2: «Кривбас», «Пантери», «Полісся», «ЕМС-Поділля», «Оболонь».
Другий етап. 1 тур
Група 1
«Ворскла» — «Ладомир»
«Колос» — «Шахтар»
«Металіст 1925» — «Сістерс»
Група 2
«Пантери» — «Оболонь»
«Полісся» — «ЕМС-Поділля»
Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі 2-го туру у вищій лізі
9—10 серпня відбулися п'ять поєдинків чемпіонату України серед ж...
Чемпіонат України серед жіночих команд: відбулися матчі стартового туру у вищій лізі
3—4 серпня відбулися п'ять поєдинків чемпіонату України серед жі...
Чемпіонат України серед жіночих команд: 3 серпня стартує турнір сезону-2025/2026 у вищій лізі
Завтра, 3 серпня чотирма матчами стартує чемпіонат України серед жіноч...
Чемпіонат України серед жіночих команд. Переможцем першої ліги стала «Погорина» з Костополя
Завершився чемпіонат України серед жіночих команд першої ліги сезону-2...