Вік-енд для легіонерів збірної України: перемагали лише команди Мудрика та Трубіна

Минулий ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на жовтневі матчі Ліги націй та які пропускали ці поєдинки через травми, знову минув без результативних дій.

У суботу, 26 жовтня в 9-му турі англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) на виїзді розійшовся миром з «Астон Віллою» (1:1), а «Евертон» Віталія Миколенка (повний матч) із таким самим рахунком зіграв удома проти «Фулгему».

В 11-му турі іспанської Ла Ліги «Реал» Андрія Луніна (повний матч) на рідному стадіоні був битий «Барселоною» — 0:4.

У неділю, 27 жовтня в АПЛ «Челсі» Михайла Мудрика (вийшов на заміну на 67-й хвилині) переміг у Лондоні «Ньюкасл» — 2:1.

У 9-му турі грецької Суперліги «Олімпіакос» Романа Яремчука (замінений на 56-й хвилині) на чужому полі поступився «Астерасу» — 0:1.

У межах 11-го туру австрійської бундесліги ЛАСК Максима Таловєрова (замінений у перерві) удома програв «Штурму» (1:2).

У поєдинку 9-го туру португальської Прімейри Анатолій Трубін (повний матч) допоміг своїй «Бенфіці» знищити в Лісабоні «Ріу Аве» (5:0).

Зрештою в 9-му турі італійської Серії А «Рома» Артема Довбика (повний матч) зазнала розгромної гостьової поразки від «Фіорентини» (1:5).

25.10.2024 16:10

Вік-енд для легіонерів збірної України: гаряче Ель-Класіко для Луніна та важка битва з «Ліверпулем» для Зінченка

Прийдешній ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яки...

24.10.2024 11:00

Рейтинг ФІФА. В оновленому реєстрі національна збірна України перебуває на 25-й позиції

ФІФА оновила рейтинг національних збірних. Україна в ньому перебуває н...

21.10.2024 14:00

Вік-енд для легіонерів збірної України: вдале повернення Миколенка, сенсація від Забарного та невдача Довбика

Минулий ігровий клубний вік-енд для легіонерів збірної України, яких С...

18.10.2024 16:25

Вік-енд для легіонерів збірної України: кубковий матч Трубіна, важкий виїзд Мудрика та іспит чемпіоном Довбика

Прийдешній клубний уїк-енд для легіонерів збірної України, які брали у...