Ліга чемпіонів. Київське «Динамо» вдруге розгромило сербський «Партизан» і вийшло до третього раунду кваліфікації

Київське «Динамо» впевнено подолало другий раунд кваліфікації Ліги чемпіонів-2024/2025.

Тиждень тому в Любліні українці розгромили «Партизан» (6:2), тож із комфортною перевагою вирушили в столицю Сербії. Гра в Белграді проходила без уболівальників.

Біло-сині досить швидко відкрили рахунок: Волошин розігнав контратаку й віддав на Ваната, передача якого з допомогою суперника дійшла до Ярмоленка, а той спокійно відправив м’яч у сітку. Надалі динамівці контролювали хід гри, створювали моменти, зокрема можна пригадати удар Ярмоленка в площину та неточну спробу Шапаренка.

Фото fcdynamo.com

На старті другого тайму Сальданья після подачі з флангу поцілив у стійку. І загалом серби певний час володіли ініціативою, намагаючись створювати гостроту біля воріт Бущана. Утім, на 68-й хвилині «Динамо» збільшило свою перевагу — Маркович у власному штрафному збив Ваната, який і реалізував пенальті.

Могли кияни забивати втретє, але Волошин після прострілу Супряги якимось дивом влучив у поперечину. За мить після стандарту відправив м’яч у сітку Попов, але зробив це з офсайду. Пізніше ударом здалеку перевірив кіпера Піхальонок. І все ж розгром таки стався — на третій доданій хвилині Караваєв відзначився з передачі Дубінчака.

У підсумку «Динамо» перемогло з рахунком 3:0 і пробилося до третього раунду кваліфікації. Там українцям протистоятиме шотландський «Рейнджерс». Перший матч біло-сині проведуть на власному полі 6 серпня, другий — на виїзді 13 серпня.

Ліга чемпіонів-2024/2025. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Партизан» (Сербія) — «Динамо» (Україна) — 0:3 (0:1)

Голи: Ярмоленко (17), Ванат (68, з пенальті), Караваєв (90+3).

«Партизан»: А. Йованович, Филипович (Де Медіна, 83), Муякич, Маркович (к), Юрчевич (Антич, 79), Захід (Натхо, 65), Овусу, Лазаревич, Калюлю (Ксандер, 65), Го Йон Чжун (Трифунович, 65), Сальданья.

Запасні: Стеванович, Д. Йованович, Щекич, Николич, Ковачевич, Ібрагім, Степанович.

Тренер: Александар Станоєвич.

«Динамо»: Бущан, Караваєв, Попов, Дячук (Біловар, 54), Дубінчак, Піхальонок, Буяльський (к) (Андрієвський, 70), Шапаренко (Лонвейк, 70), Ярмоленко (Кабаєв, 70), Ванат (Супряга, 78), Волошин.

Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Бражко, Малиш, Діалло, Михавко.

Тренер: Олександр Шовковський.

Арбітр: Маріан Барбу (Румунія).

Попереджені: Филипович (58), Маркович (90).

31 липня. Белград. Стадіон ФК «Партизан».

Перший матч — 2:6.

19.06.2024 13:20

Ліга чемпіонів. «Динамо» у другому кваліфікаційному раунді зіграє із сербським «Партизаном»

Сьогодні в штаб-квартирі УЄФА відбулося жеребкування другого кваліфіка...

24.08.2023 22:06

Ліга конференцій. «Динамо» програло «Бешикташу» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації

Київське «Динамо» продовжило свій виступ у Лізі конференці...