Збірна України з пляжного футболу здобула другу розгромну перемогу в Євролізі-2024

Сьогодні в грузинському Батумі збірна України з пляжного футболу продовжила виступ у розіграші Євроліги-2024 в дивізіоні В.

17 липня підопічні Миколи Костенка завдали нищівної поразки команді Лівану (6:1), а сьогодні їм протистояла Саудівська Аравія.

Українці добре розпочали поєдинок, і на 7-й хвилині Андрій Пашко відкрив рахунок. У другій 12-хвилинці Олег Зборовський спочатку подвоїв перевагу синьо-жовтих, а потім забив і третій м'яч у ворота суперників.

На початку завершального періоду відзначився Дмитро Войток, і лише після цього Аль Хамамі скоротив відставання саудитів. Та все ж останнє слово залишилося за нашими хлопцями. Спочатку Юрій Щериця на 31-й хвилині довів перевагу України до чотирьох м'ячів, а потім на 35-й хет-трик оформив Зборовський — 6:1.

Завтра, 19 липня у вирішальному матчі за перемогу в групі В українці протистоятимуть команді ОАЕ (18:00).

Євроліга-2024. Дивізіон В. Група В

Україна — Саудівська Аравія — 6:1

Голи: Пашко (7), Зборовський (15, 24, 35), Войток (25), Щериця (31) — Аль Хамамі (31) .

Україна: Неруш, Пославський, Левченко, Корнійчук, Зборовський, Пашко, Заворотний, Войток, Войтенко, Потапов, Щериця, Щитник.

4  Ліван 2 0 0 0 0 0 2 4—12 0

У суботу заплановані півфінальні матчі, куди вийдуть перші дві команди з кожної групи (в іншій групі виступають Грузія, Латвія та Угорщина). А в неділю пройде фінал та матчі за підсумкові місця.

17.07.2024 20:45