У Києві відбувся благодійний футбольний турнір «ПравоЗАХИСНИКИ» серед команд працівників правоохоронних органів та суду

25 травня в Києві на полях НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний футбольний турнір «ПравоЗАХИСНИКИ» серед команд працівників правоохоронних органів та суду.

Офіс Генерального прокурора.

Варто відзначити присутність на турнірі почесних гостей  директора Національного антикорупційного бюро України Семена Кривоноса, першого віцепрезидента Української асоціації футболу Павла Бойчука та голови КДК УАФ Віталія Наума. Крім того, підтримати свої команди приїхали заступник голови СБУ Сергій Наумюк, в.о.директора БЕБ Сергій Перхун і заступник прокурора м. Києва Олександр Кравець. А от голова НАЗК Віктор Павлущик не лише приїхав підтримати свою команду, а й особисто взяв участь у турнірі в якості воротаря.

Фото прес-служби УАФ

На відкритті турніру Павло Бойчук, зокрема, подякував Силам оборони України за можливість грати у футбол, а також традиційно побажав усім командам гарної гри.

За регламентом було створено дві групи по чотири команди в кожній. Кожен матч тривав два тайми по 15 хвилин із перервою в п’ять хвилин.

Переможці квартетів зійшлися у фіналі, де команда Прокуратури м. Києва перемогла команду Офісу Генерального прокурора з рахунком 7:1.

У матчі за третє місце зіграли колективи, що посіли в групах другі місця: команда ГСУ СБУ обіграла команду НАЗК — 7:1.

Окрім кубків та медалей, усі призери отримали грошові сертифікати від SM GROUP, національного виробника військово-тактичного одягу, — 20, 30 та 50 тис. грн. Було зауважено, що призери можуть передати сертифікати в будь-який військовий підрозділ ЗСУ.

Під час, у перервах між матчами та по закінченні турніру проходив благодійний розіграш лотів (книги та футбольні лоти (м’ячі, футболки) з автографами керівників правоохоронних органів та президента УАФ Андрія Шевченка).