Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний турнір із результативної нічиєї

Сьогодні матчем із Фінляндією юнацька збірна України (U-17) розпочала боротьбу у кваліфікаційному раунді Євро-2024.

Підопічні Володимира Єзерського виступають у групі 3 разом із Німеччиною, Фінляндією та Ліхтенштейном. Останній є господарем міні-турніру. Сьогодні в містечку Трізен на стадіоні «Шпортплац Блуменау» Україна зустрічалася з Фінляндією.

Перший тайм пройшов за ігрової переваги наших суперників, що завдали п'ятьох ударів по воротах українців, один з яких прийшовся в площину. Синьо-жовті відповіли лише одним ударом. Але зусилля обох команд успіхом не увінчалися, забитих м'ячів не було.

А от по перерві підопічні Володимира Єзерського дещо активізувалися й на 67-й хвилині відкрили рахунок. Назар Бондар відгукнувся на поперечну передачу з лівого флангу й замкнув дальню стійку. Утім, радість українців була недовгою. Уже за три хвилини Матіас Сілтанен пробив із меж штрафного майданчика, і наш голкіпер не врятував команду — 1:1.

А ще за шість хвилин фіни вийшли вперед. Тойво Меро наважився на удар із дальньої відстані і влучив прямісінько у верхній кут наших воріт. 2:1. Попри це, наша збірна змогла врятувати матч. Щоправда, не без допомоги суперників. На 87-й хвилині Іларі Кангасніємі головою зрізав м'яч у власні ворота — 2:2.

Євро-2024 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 3

15.10.2023

Фінляндія (U-17) — Україна (U-17) — 2:2 (0:0)

Голи: Сілтанен (70), Меро (76) — Бондар (67), Кангасніємі (87, автогол).

Фінляндія (U-17): Мауконен, Ле Гофф-Конан, Кангасніємі, Сандлер, Парккіла, Нзоко (Тулехмо, 89), Мультала (Вейсс, 71), Сілтанен, Коуккум'які (Вестербакка, 89), Далдум (Меро, 71), Кірілов.

Україна (U-17): Петренко, Шелікета, Дігтярь (Данковський, 85), Третяк, Рибак, Оличенко (Гармаш, 76), Сорока, Люсін, Богданов, Бондар (Ухань, 76), Степанов (Денисов, 56).

Попереджені: Нзоко (26), Сілтанен (82), Кангасніємі (86).

Час початку матчів — київський.

Група 1: Данія, Австрія, Грузія*, Литва.

Група 2: Швеція, Польща, Латвія, Молдова*.

Група 3: Німеччина, Україна, Фінляндія, Ліхтенштейн*.

Група 4: Сербія*, Словенія, Люксембург, Азербайджан.

Група 5: Португалія*, Чехія, Чорногорія, Албанія.

Група 6: Франція, Норвегія, Румунія*, Естонія.

Група 7: Туреччина*, Шотландія, білорусь, Казахстан.

Група 8: Іспанія, Словаччина, Північна Македонія, Мальта*.

Група 9: Англія, Хорватія*, Косово, Фарерські о-ви.

Група 10: Ірландія*, Швейцарія, Ісландія, Вірменія.

Група 11: Італія*, Греція, Північна Ірландія, Сан-Марино.

Група 12: Бельгія, Ізраїль*, Уельс, Гібралтар.

Група 13: Угорщина*, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Андорра.

* — господарі міні-турнірів.

Володарі двох перших місць у відбірних групах та п'ять найкращих третіх збірних за результатами матчів із першою та другою командами групи вийдуть в елітний раунд, де на них уже чекає збірна Нідерландів.

Поєдинки цієї стадії пройдуть у березні 2024 року. У них визначаться 15 збірних, що приєднаються до Кіпру у фінальному турнірі, який триватиме з 20 травня до 5 червня.

05.06.2024 22:40

Євро-2024 (U-17): переможцем турніру стала збірна Італії

Сьогодні у фіналі юнацького Євро-2024 (U-17) на стадіоні «Лімасо...

31.05.2024 17:39

Юрій Мороз: «На Євро хлопці перегоріли. Однак не варто посипати голову попелом, попереду багато роботи»

Головний тренер юнацької збірної України (футболісти не старші 2007 ро...

26.05.2024 22:25

Євро-2024 (U-17): юнацька збірна України завершила виступ у фінальному турнірі перемогою над Кіпром

Сьогодні, 26 травня свій третій матч на чемпіонаті Європи провела юнац...

26.05.2024 13:00