Збірна України з пляжного футболу поступилася в другому спарингу з командою Оману

У межах підготовки до нового сезону збірна України з пляжного футболу в Омані провела другий контрольний поєдинок.

Учора в першому товариському матчі синьо-жовті поступилися в Маскаті збірній Оману — 5:6. Сьогодні ж підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука мали шанс узяти реванш, але не скористалися ним.

Українці знову зазнали поразки — цього разу з рахунком 2:4. М'ячі у складі нашої команди забили Олег Щитник та Олег Будзько.

Відзначимо, що збірна Оману з пляжного футболу наразі посідає 19-е місце у світовому рейтингу BSWW, а наша команда знаходиться на 13-й позиції. 

Товариський матч чоловічих збірних із пляжного футболу

Оман — Україна — 4:2

Голи збірної України: Щитник, Будзько. 

Україна: Неруш, Сабатюк, Пославський, Щериця, Будзько, Глуцький, Войток, Корнійчук, Левченко, Пашко, А. Борсук, Зборовський, Щитник.

Свій наступний поєдинок на зборі в Омані синьо-жовті проведуть 2 березня проти збірної Саудівської Аравії (початок — о 18.00 за Києвом).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.03.2026 16:46

Збірна України з пляжного футболу провела перший навчально-тренувальний збір у 2026 році

Національна команда, головним тренером якої нещодавно призначений Андр...

23.01.2026 14:00

Жіноча збірна України з пляжного футболу утримує позицію в топ-3 світового рейтингу BSWW

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) у січні оновила рейтинг...

02.01.2026 14:00

Максим Войток — найкращий гравець українського пляжного футболу 2025 року

Експертне журі Асоціації пляжного футболу України визнало Максима Войт...

15.12.2025 18:00

2025: підсумки року для чоловічої збірної України з пляжного футболу

2025 року чоловіча збірна України з пляжного футболу взяла участь у тр...

Підписатися на новини