Команда Координаційного штабу УАФ провідала поранених захисників України на Дніпропетровщині

Команда Координаційного штабу Української асоціації футболу та гуманітарного хабу у Дніпрі навідалася до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. Мечникова. Саме тут лікарі вже протягом восьми років рятують тисячі життів українських воїнів, які боронять нашу землю від російської воєнної агресії.

За дорученням президента УАФ Андрія Павелка представники координаційного штабу асоціації провідали важко поранених захисників.

Фото прес-служби УАФ

Перший віце-президент УАФ, координатор дніпровського хабу Алан Плієв, віце-президент УАФ Юрій Почотний, голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів, а також відомі в минулому футболісти Олександр Грицай, Младен Бартулович та Олег Шелаєв подякували героям за те, що вони роблять заради вільного майбутнього України, а також вручили їм футболки з автографами українських футбольних зірок та м’ячі.

Фото прес-служби УАФ

Після цього гості взяли участь у благодійному матчі за участі легенд і ветеранів дніпровського футболу та співробітників реабілітаційного центру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
04.07.2025 12:10

Правила гри IFAB-2025/2026 українською мовою — на сторінці Комітету арбітрів УАФ

Комітет арбітрів Української асоціації футболу звертає увагу на те, що...

02.07.2025 14:40

У Кропивницькому пройшли «Відкриті фестивалі футболу»

У Кропивницькому на базі ліцею «Вікторія-П» у межах проєкт...

02.07.2025 11:00

У Чернівцях пройшли курси підвищення кваліфікації для шкільних учителів за програмою розвитку футболу

У Чернівцях пройшли курси підвищення кваліфікації шкільних учителів фі...

Підписатися на новини