Євро-2022 (WU-19): сьогодні молодіжна жіноча збірна України розпочне виступ у другому етапі відбору (із 13.00 — матч із Норвегією наживо)

Сьогодні, 10 травня в Австрії стартує турнір другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у Лізі А за участі молодіжної жіночої збірної України.
Нагадаємо, що в грудні 2021 року відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Європи серед жінок віком до 19-ти років. За його підсумками збірна України WU-19 потрапила до групи А4, де зустрінеться з командами Австрії, Норвегії та Болгарії.
Для участі в цьому етапі наставник синьо-жовтих Валерій Паламарчук викликав 18-х гравців.
До місця проведення змагань делегація вирушила з Києва 7 травня. Оскільки більшість дівчат захищають кольори закордонних клубів, то з однією групою гравців шляхи тренерського штабу перетнулися в польському Кракові, з іншою — у словацькій Трнаві. А ввечері 8 травня в аеропорту Відня зустрічали рейс зі США з Юлією Христюк та Надією Іванченко. Учора збірна прибула до міста Бад-Халль, провела тренування й теоретичне заняття, а сьогодні зіграє стартовий поєдинок із норвежками.
«Сподіваюся, що нам не забракне часу, аби не тільки відновити ігрові зв’язки, а й збагатитися інформацією про головних суперниць — болгарок, адже з ними ми з'ясовуватимемо стосунки в заключному турі, — каже наставник молодіжної жіночої збірної України Валерій Паламарчук. — Поки що ж, дійсно, про основних конкуренток ми знаємо мало. У нашому розпорядженні є лише відеозапис їхнього минулорічного поєдинку з литовками, взявши гору в якому, вони й підвищилися в класі. Знаємо, що недавно болгарки провели два контрольні матчі з румунками, одна з їхніх футболісток виступає в Німеччині. Втім, я вірю у своїх підопічних і переконаний, що вони не підведуть».
Склад збірної України WU-19
Воротарі: Дар’я Келюшик («Кривбас» Кривий Ріг), Катерина Боклач («Ленчна», Польща).
Захисники: Тетяна Котовець («Вікторія», Польща), Дар’я Борисюк («Спартак» Трнава, Словаччина), Яна Котик («Бєлавянка», Польща), Руслана Левченко, Леся Ольхова (обидві — «Словацко», Чехія).
Півзахисники: Віта Розлуцька («Вікторія», Польща), Діана Мущенська («Люблінець», Польща), Анастасія Довганик («Ладомир» Володимир-Волинський), Марія Талеб, Віолета Тян (обидві — «Кривбас» Кривий Ріг), Даяна Семків («Словацко», Чехія), Юлія Христюк («Олд Домініон Університет», США), Надія Іванченко («Траєтт Мак-Коннелл», США).
Нападники: Наталія Корнацька («Рольник», Польща), Інна Глущенко («Словацко», Чехія), Богдана Гріга («Динамо» Київ).
Календар другого раунду відбору Євро-2022 (WU-19) у групі А4
10.05.2022
Україна — Норвегія 13.00 (Вельс)
Австрія — Болгарія 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)
13.05.2022
Норвегія — Болгарія 13.00 (Вельс)
Австрія — Україна 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)
16.05.2022
Норвегія — Австрія 19.00 (Вельс)
Болгарія — Україна 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)
Час початку матчів — київський.
Євро-2022 (WU-19). Фінальний турнір
Шість переможців груп Ліги А за підсумками другого раунду (Англія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція) приєдналися до господаря Євро, збірної Чехії, у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня до 9 липня. Восьмим учасником змагань стане переможець групи А4. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 травня.
Також відбудеться перехід між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023 (WU-19). Останні команди груп Ліги А втратять елітну прописку.
Олег Бортнік: «Зараз головне — зробити правильні висновки»
З Англії повернулася молодіжна жіноча збірна України WU-19, яка взяла...
WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2025
Сьогодні, 8 квітня в англійському місті Бертон-апон-Трент молодіж...
Євро-2025 (WU-19): сьогодні молодіжна жіноча збірна України зіграє з Англією в Лізі А другого раунду відбору
Сьогодні, 8 квітня в англійському місті Бертон-апон-Трент молодіжна жі...
WU-19: молодіжна жіноча збірна України поступилася Бельгії в другому раунді відбору Євро-2025
Сьогодні, 5 квітня в англійському місті Бертон-апон-Трент молодіж...