У Краматорську відкрили пам'ятник футболісту, Народному Герою України Степану Чубенку
![](/photos/FFU/2021/чубенко-пам-3-min.jpg)
10 грудня, у Всесвітній день футболу, у Краматорську відкрили пам'ятник воротарю місцевого «Авангарду», Народному Герою України Степану Чубенку, який 2014 року загинув від рук бойовиків так званої «ДНР».
Нагадаємо, проводиться традиційний турнір пам’яті Степана Чубенка, до участі в якому долучається й Українська асоціація футболу. Зокрема, на шостому меморіалі вісім колективів із Краматорська, Костянтинівки, Покровська та Полтави отримали від УАФ футбольні м’ячі.
Степан Чубенко
Степан Чубенко навчався в краматорській загальноосвітній школі № 12, захоплювався футболом. Був воротарем юнацької команди «Авангарду» (Краматорськ) та мріяв стати професійним футболістом. Уболівав за донецький «Шахтар». Із друзями організував команду КВК і опікувався дитячим будинком у рідному місті. Цікавився історією. На початку війни на Донбасі разом із друзями брав участь у мітингах на підтримку цілісності України, носив воду й продукти українським військовим, які прибули на захист міста. Ризикуючи життям, Степан зняв на міській площі прапор так званої «ДНР». Посмертно нагороджений орденом «Народний Герой України».
Офіційно. Виконком УАФ вирішив, що команда, яка замінить СК «Дніпро-1» в УПЛ, визначиться в перехідному турнірі
22 липня в Будинку футболу відбувся Виконком УАФ, який ухвалив рішення...
У Києві пройшли НТЗ арбітрів і семінари інструкторів та спостерігачів УПЛ
Із 12-го до 17 липня в Києві проходили навчально-тренувальний збір арб...
Європейські студентські ігри-2024: Україна — із золотом та двома сріблами!
VII Європейські університетські ігри, які у 2024 році приймала Угорщин...
«Відкриті уроки футболу» — на підтримку дітей Харківщини
У Валківській громаді, що на Харківщині, із метою психосоціальної підт...