Ліга Європи. Артем Довбик приніс «Ромі» перемогу над київським «Динамо»

Київське «Динамо» продовжило шлях у цьогорічній Лізі Європи виїзним поєдинком основного раунду проти італійської «Роми».

Біло-сині розпочали турнір із поразок від «Лаціо» (0:3) та «Гоффенгайму» (0:2). Тепер же вони вирушили в Рим у гості до команди Артема Довбика.

Початок поєдинку проходив за переваги господарів. На 23-й хвилині «Рома» відкрила рахунок, коли Довбик реалізував пенальті за фол Михавка у власному штрафному. Невдовзі міг подвоювати перевагу італійців Бальданці.

Динамівці відповіли класним моментом Тимчика після передачі Герреро, коли м’яч пройшов поруч зі стійкою. Пізніше вже сам Герреро з хорошої позиції не зумів переграти Свілара. Незадовго до перерви м’яч у сітку відправив Волошин, але зробив це з офсайду.

У другому таймі «Рома» зосередилася на утриманні переваги, хоча й продовжувала загрожувати воротам Нещерета. На 76-й хвилині ледь не забило «Динамо» — після подачі з кутового й помилки Свілара схибив Михайленко. Пізніше перевірив кіпера римлян Ванат, на що італійці відповіли ударом Шомуродова поруч зі стійкою, а також ударом Пеллегріні в площину. Потім Шомуродов пробачив «Динамо», не зумівши завершити класну комбінацію. У підсумку кияни знову програли в Лізі Європи — 0:1.

На поле виходили футболісти національної збірної, які були викликані Сергієм Ребровим на жовтневі матчі Ліги націй: у «Роми» — Довбик (гол, замінений на 53-й хвилині), у «Динамо» — Тимчик, Шапаренко (жовта картка, вийшов на заміну на 63-й хвилині), Кабаєв (жовта картка, вийшов на заміну на 63-й хвилині), Ванат (вийшов на заміну на 68-й хвилині), Буяльський (вийшов на заміну на 81-й хвилині).

Ліга Європи-2024/2025. Основний раунд

«Рома» (Італія) — «Динамо» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Довбик (23, з пенальті).

«Рома»: Свілар, Ермосо, Ндіка (к), Анхеліньйо, Челік, Ле Фе (Крістанте, 53), Коне, Залевський, Бальданці (Дібала, 68), Пізіллі (Пеллегріні, 68), Довбик (Шомуродов, 53).

Запасні: Марін, Раян, Абдулхамід, Гуммельс, Паредес, Сангаре.

Тренер: Іван Юрич.

«Динамо»: Нещерет, Біловар, Попов, Михавко, Тимчик, Михайленко (Буяльський, 81), Андрієвський (к) (Шапаренко, 63), Рубчинський (Бражко, 63), Вівчаренко, Волошин (Кабаєв, 63), Герреро (Ванат, 68).

Запасні: Бущан, Моргун, Дячук, Караваєв, Малиш, Дубінчак.

Тренер: Олександр Шовковський.

Арбітр: Сердар Гезюбююк (Нідерланди).

Попереджені: Анхеліньйо (44) — Михавко (22), Рубчинський (36), Кабаєв (84), Шапаренко (90+4).

«Рома» Артема Довбика програла домашній матч чемпіонату Італії

У матчі 8-го туру італійської Серії А «Рома» нападника збі...

15.10.2024 16:00

Бомбардири збірної України: стрибок Артема Довбика на один рядок в історичному рейтингу

Після двох жовтневих матчів Ліги націй-2024/2025 сталася одна зміна в...

06.10.2024 21:18

Гола Артема Довбика «Ромі» для перемоги в матчі італійської Серії А не вистачило

У 7-му турі італійської Серії А «Рома» нападника збірної У...

29.09.2024 18:19