Ліга Європи. Київське «Динамо» в стартовому матчі етапу ліги поступилося «Лаціо»

Київське «Динамо» розпочало шлях у цьогорічній Лізі Європи номінально домашнім матчем етапу ліги проти римського «Лаціо».

Підопічні Олександра Шовковського приймали свого суперника в Гамбурзі на «Фолькспаркштадіон». На жаль, перший тайм виявився для киян дуже невдалим. Уже на 5-й хвилині захисники нашої команди провалилися в центральній зоні, і Булай Діа із середньої дистанції вразив ворота Георгія Бущана.

До швидкого гола додалася ще одна неприємна ситуація. На 19-й хвилині поле вимушено залишив Себальйос, який зазнав травми. Після цього центральна зона захисту динамівців просіла ще більше, і протягом однієї хвилини Фісайо Деле-Баширу та той самий Булай Діа довели перевагу римлян до трьох м'ячів.

Лише перед самою перервою українці дещо прийшли до тями й тричі небезпечно загрожували воротам «Лаціо». Однак з ударами Піхальонка, Бражка та Ярмоленка кіпер суперника впорався.

У другому таймі найкращий момент знову-таки мали римляни. На 61-й хвилині Педро Родрігес вискочив сам на сам із Бущаном, але наш воротар зумів перевести м'яч у стійку. На додачу до всього на 72-й хвилині динамівці залишилися вдесятьох — пряму червону картку отримав Максим Брагару. Щоправда, за 10 хвилин чисельна рівність відновилася, адже арбітр вилучив через грубу гру Тіджані Носліна.

Утім, у підсумку 0:3 — поразка київського «Динамо».

Ліга Європи-2024/2025. Етап ліги. 1 тур

«Динамо» (Україна) — «Лаціо» (Італія) — 0:3 (0:3)

Голи: Діа (5, 35), Деле-Баширу (34).

«Динамо»: Бущан, Дубінчак, Михавко, Себальйос (Біловар, 19), Тимчик, Шапаренко (Рубчинський, 64), Бражко, Піхальонок (Андрієвський, 84), Кабаєв (Герреро, 84), Ванат, Ярмоленко (Брагару, 64).

«Лаціо»: Проведел, Пеллегріні, Романьйолі, Патрік (Хіла, 57), Марушич, Весіно, Ровелла, Педро Родрігес (Дзакканьї, 68), Деле-Баширу (Нослін, 79), Чауна (Ісаксен, 57), Діа (Кастельянос, 68).

Арбітр: Тасос Сідіропулос (Греція).

Попереджені: Дубінчак (63), Михавко (90+3) — Романьйолі (88).

Вилучені: Брагару (72) — Нослін (82).

25 вересня. Гамбург. «Фолькспаркштадіон».

Свій наступний матч Ліги Європи київське «Динамо» проведе 3 жовтня на виїзді проти німецького «Гоффенгайма» (початок — о 19:45 за київським часом).

25.09.2024 12:00

Ліга Європи-2024/2025. Сьогодні розпочинається боротьба в турнірі з новим форматом

Сьогодні розпочинається боротьба в основному раунді Ліги Європи-2024/2...

24.09.2024 11:45

Українські арбітри працюватимуть на матчі основного раунду Ліги Європи-2024/2025

На матчі 1-го туру основного раунду Ліги Європи-2024/2025 «Айнтр...

30.08.2024 14:42