Ліга чемпіонів. «Шахтар» у 3-му турі етапу ліги програв команді Олександра Зінченка

Сьогодні донецький «Шахтар» у Лондоні провів свій третій матч у Лізі чемпіонів, яка вперше проходить в оновленому форматі.

Після нічиєї в 1-му турі етапу ліги з «Болоньєю» (0:0) та поразки в 2-му від «Аталанти» (0:3) помаранчево-чорні у виїзному поєдинку в столиці Англії зіграли з «Арсеналом».

Обидва тайми пройшли в дуже активній боротьбі з великою кількістю моментів. На 29-й хвилині відзначитися вдалося господарям. Мартінеллі з лівого флангу ввійшов до штрафного майданчика та з другої спроби пробив у ближній кут. М'яч влучив у стійку, а потім від Різника залетів за лінію воріт. 1:0. Наприкінці зустрічі гості трохи притисли англійців, але врятувати гру не змогли.

Фото shakhtar.com

Відзначимо Різника, який у другому таймі парирував пенальті. Окрім нього, у складі гірників зіграли футболісти збірної України: Конопля, Бондар, Матвієнко, Криськів, Судаков, Зубков (замінений на 64-й хвилині).

Універсальний гравець лондонців Олександр Зінченко весь матч провів на лаві запасних.

Ліга чемпіонів-2024/2025. Етап ліги. 3 тур

«Арсенал» (Англія) — «Шахтар» (Україна) — 1:0 (1:0)

Гол: Різник (29, автогол).

На 77-й хвилині Троссард («Арсенал») не реалізував пенальті (воротар).

«Арсенал»: Рая, Вайт (Меріно, 46), Саліба, Габрієл, Калафйорі (Льюїс-Скеллі, 71), Райс, Партей, Троссард (Жоржиньйо, 88), Жезус (Стерлінг, 68), Мартінеллі, Гавертц.

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Педро Енріке, Криськів, Бондаренко (Марлон, 87), Судаков, Зубков (Педріньйо, 64), Егіналду (Траоре, 84), Сікан (Кевін, 64).

Арбітр: Бенуа Бастьєн (Франція).

Попереджені: Вайт (34), Мартінеллі (84) — Педро Енріке (90+6).

02.10.2024 21:37

Ліга чемпіонів. «Шахтар» у номінально домашньому матчі поступився «Аталанті»

Сьогодні донецький «Шахтар» у німецькому Гельзенкірхені пр...

18.09.2024 21:50

Ліга чемпіонів. «Шахтар» розпочав виступ у турнірі нічиєю на виїзді з «Болоньєю»

Для донецького «Шахтаря» старт у турнірі серед найкращих к...

17.09.2024 12:00