Ліга чемпіонів. «Шахтар» розпочав виступ у турнірі нічиєю на виїзді з «Болоньєю»

Для донецького «Шахтаря» старт у турнірі серед найкращих клубів Європи став уже 19-м в історії. Гірники потрапили до основного раунду напряму в статусі чемпіонів України.

Помаранчево-чорні розпочали свій виступ у Лізі чемпіонів в її історичному сезоні з єдиним груповим етапом на 36 команд. Перший поєдинок «Шахтар» проводив на виїзді проти «Болоньї», яка дебютувала в турнірі. Додамо, що матч клубних команд U-19 в Юнацькій лізі УЄФА було зупинено через сильну зливу в Італії — погодні умови були сьогодні непростими.

Уже на старті гри Пош збив Егіналду у власному штрафному, проте Судаков із пенальті не зумів переграти Скорупського. «Болонья» відповіла небезпечною спробою пробити від Кастро після флангової подачі, коли епізод завершився кутовим.

Загалом же команди важко тримали м’яч, гольових моментів було обмаль. Ближче до перерви пішли удари по воротах, однак точності їм не вистачало, а в доданий час Різник виручив після небезпечного удару Кастро. Зазначимо, що Маріно Пушич у першому таймі зробив дві вимушені заміни — Сікан і Конопля отримали пошкодження.

Другий тайм розпочався із сейвів Різника після ударів Фаббіана з меж штрафного та Лікоянніса зі стандарту. Затим Фаббіан не забив із кількох метрів — знову «Шахтар» виручив голкіпер. Незабаром небезпечно пробив поруч зі стійкою Кастро, а пізніше він же ледь не поцілив у дев’ятку ударом здалеку.

Трохи заспокоївши господарів, гірники відповіли небезпечним випадом Зубкова, якому в останній момент не дали пробити. У компенсований час «Болонья» мала свої шанси, але забити не зуміла. Тож українська команда стартувала з нічиєї на виїзді — 0:0.

У складі «Шахтаря» на поле виходили футболісти національної збірної, які були в списку Сергія Реброва на вересневі матчі Ліги націй: Матвієнко, Конопля (замінений на 41-й хвилині), Бондар (жовта картка), Судаков (нереалізований пенальті, замінений на 78-й хвилині), Степаненко (жовта картка, вийшов на заміну на 78-й хвилині).