Ілля Забарний: «Ми розуміємо, що буде важка гра й що нам потрібна тільки перемога»

Захисник національної збірної України Ілля Забарний разом із головним тренером Сергієм Ребровим узяв участь у пресконференції напередодні поєдинку Ліги націй-2024/2025 проти команди Чехії.
— Багато хто нарікав на стан газону в Познані. Як вам було на ньому грати? Якими є ваші кондиції після попередньої гри? І чого ви очікуєте завтра від матчу, адже буде багато вболівальників, а Вроцлав уже став фартовим для вас містом?
— Поле справді було в жахливому стані, це не рівень збірних. Щодо Вроцлава, то, можна сказати, це щасливий для нас стадіон. Але ми розуміємо, що буде важка гра й що нам потрібна тільки перемога. Я хочу подякувати вболівальникам, які прийшли на попередню гру. Запрошую всіх, хто може, прийти й підтримати нас завтра, адже це важливо як для нас, так і для всієї країни.
— Ви напевно добре знаєте гравців чеської збірної, які виступають в АПЛ, — Томаша Соучека і Владіміра Цоуфала. Як ви можете оцінити цих футболістів?
— У Прем’єр-лізі немає слабких гравців, я на власному прикладі розумію, як важко там грати. Тому мати футболістів такого рівня — великий плюс для збірної. Вони — класні гравці, які можуть робити різницю на полі.
Нагадаємо, що в жовтні збірна України проведе ще один поєдинок у групі В1 Ліги націй-2024/2025 — 14-го числа синьо-жовті в номінально домашньому матчі у Вроцлаві на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» зіграють проти Чехії.
Червона картка Забарного та сенсаційна поразка Зінченка в поєдинках англійської Прем’єр-ліги
У матчі 26-го туру англійської Прем’єр-ліги «Борнмут»...
«Борнмут» Іллі Забарного обіграв на виїзді аутсайдера АПЛ
У 25-му турі англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» захи...
«Борнмут» Іллі Забарного вибив «Евертон» Віталія Миколенка з розіграшу Кубку Англії
В 1/16 фіналу Кубку Англії-2024/2025 у Ліверпулі зійшлися місцевий &la...
«Борнмут» Іллі Забарного в домашньому матчі поступився лідеру АПЛ
У 24-му турі англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» захи...