Жіноча збірна України з пляжного футболу переграла Швейцарію й побореться за п'яте місце Суперліги-2024

Жіноча збірна України з пляжного футболу сьогодні зіграла свій перший поєдинок у втішному турнірі за 5—8-ме місця в Суперфіналі Євроліги-2024.

У груповому раунді Суперфіналу Євроліги-2024 підопічні Юрія Клименка посіли четверте місце у квартеті А і змушені взяти участь у боротьбі за 5—8-ме місця престижного турніру. Суперником українок у півфіналі втішних змагань була команда Швейцарії.

У першому періоді синьо-жовті вийшли вперед завдяки влучному удару Ірини Бавзенюк. У другій 12-хвилинці Ірина оформила дубль, подвоївши перевагу нашої збірної.

Початок заключного періоду став ударним для українок. Протягом двох хвилин у ворота суперниць влетіли ще два м'ячі. Відзначилися Маргарита Юрасова та Юлія Костюк. Лише після цього швейцарки перехопили ініціативу й дещо скоротили відставання. Надалі команди обмінялися голами, причому у складі синьо-жовтих хет-трик оформила Ірина Бавзенюк. У підсумку — 5:3 на користь наших дівчат.

Таким чином, підопічні Юрія Клименка вийшли у фінал втішного турніру й будуть змагатися за п'яте місце. Наступний матч жіноча збірна України зіграє 15 вересня. Її суперником буде команда Чехії.

Євроліга-2024. Суперфінал. Жіночий турнір за 5—8 місця

14.09.2024

Швейцарія — Україна — 3:5

Голи: Бухер (29), Флурі (33), Шенк (35) — Бавзенюк (8, 24, 35), Юрасова (25), Костюк (26).

Швейцарія: Кюттель, Шерер, Бухер, Навер, Індервільді, Вудтлі, Раселлі, Флурі, Вільямс, Вінсенц, Шенк, Моргер.

Україна: Терех, Кулик, Воловенко, Кліпаченко, Костюк, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Бавзенюк, Солдатенко, Бенедік.

15.09.2024 13:45

Жіноча збірна України з пляжного футболу здолала Чехію й виборола п'яте місце в Суперфіналі Євроліги-2024

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій заверша...

10.09.2024 13:36

Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Португалії в першому матчі Суперфіналу Євроліги

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала в Суперфі...

08.09.2024 16:00

Юрій Клименко: «Настрій у нас переможний, і завдання залишається незмінним — медалі Євроліги»

Жіноча збірна України з пляжного футболу готується до Суперфіналу Євро...

01.09.2024 16:22

Жіноча збірна України з пляжного футболу перемогла Англію в завершальному матчі Євроліги-2024 в Назаре

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу провела свій третій...