У другому матчі жіноча збірна України з футзалу зіграла з командою Словенії внічию

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський матч із командою Словенії.

Жіноча збірна України з футзалу, яка цього року в Угорщині стала срібним призером чемпіонату Європи, після тривалої перерви повернулася до тренувального процесу.

Синьо-жовті вирушили до Словенії, де провели НТЗ та запланували два спаринги з місцевою збірною. Перший матч, у Кидричево, завершився звитягою підопічних Олега Шайтанова — 2:1. Друга гра відбулася сьогодні в місті Подчетртек.

Перший тайм проходив на рівних, але ближче до перерви українки притиснули суперниць, і на 19-й хвилині Калягіна відкрила рахунок, зігравши на добиванні після дальнього удару Степаненко.

На початку другої половини зустрічі Калягіна оформила дубль, прорвавшись правим флангом та перегравши кіпера. Проте словенки швидко відповіли своїм голом — потужним ударом у дальній кут відзначилася Єсеновець.

Надалі наша команда мала ще кілька хороших моментів, в одному з епізодів балканок виручила поперечина. Під кінець матчу словенки почали використовувати п’яту польову, і на 35-й хвилині потужний дальній удар Жвокель дозволив їм зрівняти рахунок. У підсумку команди так і не виявили переможця — 2:2.

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Словенія — Україна — 2:2 (0:1)

Голи: Єсеновець (25), Жвокель (35) — Калягіна (19, 24).

Словенія: Балич — Ерменц, Козіна, Адамич, Сребот; Жвокель, Кош, Шнофл, Ложар, Єсеновець, Трдан, Доленшек.

Україна: Митрофанська (Кислова, 21) — Форсюк, Кузнецова, Кирильчук, Дубицька; Воловенко, Калягіна, Степаненко, Бурлаченко.

Нагадаємо, нещодавно ФІФА ухвалила рішення про те, що 2025 року відбудеться перший в історії чемпіонат світу з футзалу серед жінок. Участь у турнірі візьмуть 16 команд. Квоти для участі в мундіалі розподілено наступним чином: Європа — 4, Південна Америка — 3, Азія — 3, Африка — 2, КОНКАКАФ — 2, Океанія — 1. Ще одне місце дістанеться країні-господарю.

07.05.2024 14:00

Чоловіча та жіноча збірні України з футзалу посідають 12-те місце в рейтингу ФІФА

ФІФА оприлюднила перший рейтинг національних збірних із футзалу. Так,...

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41