Жіноча збірна України з футзалу в першому матчі обіграла команду Словенії

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський матч із командою Словенії.

Жіноча збірна України з футзалу, яка цього року в Угорщині стала срібним призером чемпіонату Європи, після тривалої перерви повернулася до тренувального процесу.

Синьо-жовті вирушили до Словенії, де провели НТЗ та запланували два спаринги з місцевою збірною. Перший матч відбувся сьогодні в місті Кидричево.

У стартовій 20-хвилинці підопічні Олега Шайтанова мали перевагу за ударами, проте пробити кіпера суперниць не зуміли. Господарки також створили кілька моментів, в одному з епізодів поціливши в стійку.

Фото Драго Перка

Утім, одразу по перерві збірна України вийшла вперед — Дубицька обігралася зі Скибіною та влучно пробила з гострого кута. Словенки відповіли кількома небезпечними моментами, але реалізувати їх не зуміли. Українки ж могли збільшити власну перевагу, зокрема хороші шанси не використали Кузнецова й Форсюк.

На 32-й хвилині господарки відігралися — після передачі з ауту від Ерменц м’яч від спини Бурлаченко зрізався у ворота Митрофанської. Однак на останніх хвилинах синьо-жовті все ж зуміли вирвати перемогу, коли Форсюк замкнула передачу Бурлаченко.

Другий поєдинок між збірними Словенії та України пройде завтра в місті Подчетртек (початок — о 18:00 за київським часом).

Товариський матч жіночих збірних із футзалу

Словенія — Україна — 1:2 (0:0)

Голи: Ерменц (32) — Дубицька (21), Форсюк (38).

Словенія: Лах — Сребот, Ерменц, Адамич, Єсеновець; Кош, Ложар, Шнофл, Жвокель, Крайнц, Козіна.

Україна: Кислова (Митрофанська, 21) — Форсюк, Кузнецова, Дубицька, Скибіна; Калягіна, Кирильчук, Воловенко, Степаненко, Бурлаченко.

Нагадаємо, нещодавно ФІФА ухвалила рішення про те, що 2025 року відбудеться перший в історії чемпіонат світу з футзалу серед жінок. Участь у турнірі візьмуть 16 команд. Квоти для участі в мундіалі розподілено наступним чином: Європа — 4, Південна Америка — 3, Азія — 3, Африка — 2, КОНКАКАФ — 2, Океанія — 1. Ще одне місце дістанеться країні-господарю.

07.05.2024 14:00

Чоловіча та жіноча збірні України з футзалу посідають 12-те місце в рейтингу ФІФА

ФІФА оприлюднила перший рейтинг національних збірних із футзалу. Так,...

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41