WU-19: молодіжна жіноча збірна України пробилася до Ліги А відбору Євро-2024

Сьогодні молодіжна жіноча збірна України у вірменському місті Армавір провела третій поєдинок першого раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року (WU-19) у Лізі В.

Раніше підопічні Наталії Ігнатович розгромили Вірменію (6:0) та Люксембург (6:0). Для того, аби посісти перше місце в групі, синьо-жовтим достатньо було нічиєї з Північною Македонією.

Балканки відкрили рахунок уже на 5-й хвилині, проте ще в першому таймі українки вийшли вперед. Спершу Радіонова реалізувала пенальті, а потім відзначилася Сербук. У другому таймі команди не забивали, тож маємо перемогу синьо-жовтих із рахунком 2:1.

Здобувши три перемоги, українки посіли перше місце в групі, тож тепер навесні 2024 року виступатимуть у Лізі А. Жеребкування другого раунду відбору відбудеться в грудні.

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Група 4

30.10.2023

Північна Македонія (WU-19) — Україна (WU-19) — 1:2 (1:2)

Голи: Села (5) — Радіонова (17, з пенальті), Сербук (28).

Північна Македонія (WU-19): Павлоська, Йованоська, Петкова, Джорджієва, Блажевська, Йосіфова, Мена, Меєр, Села, Павловська (Мілевська, 86), Панеська (Велінова, 77).

Україна (WU-19): Новікова, Бондаренко, Краснобородько, Заборовець, Птицина, Боровська, Радіонова, Юзва, Невар (Бондарєва, 90), Федоренко, Сербук.

Попереджені: Йованоська (76) — Краснобородько (24), Федоренко (90).

Ліга А

Група 1: Франція, Італія, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Чехія, Англія, Греція, Уельс.

Група 3: Австрія, Данія, Польща, Чорногорія.

Група 4: Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Ізраїль.

Група 5: Іспанія, Португалія, Швеція, Туреччина.

Група 6: Нідерланди, Ірландія, Бельгія, Фарерські о-ви.

Група 7: Ісландія, Сербія, білорусь, Шотландія.

Ліга В

Група 1: Швейцарія, Албанія, Литва, Кіпр.

Група 2: Боснія і Герцеговина, Естонія, Гібралтар, Ліхтенштейн.

Група 3: Словенія, Косово, Азербайджан, Молдова.

Група 4: Україна, Північна Македонія, Люксембург, Вірменія.

Група 5: Болгарія, Хорватія, Латвія, Грузія.

Група 6: Румунія, Словаччина, Казахстан.

Колективи, які посядуть четверті місця у своїх групах у Лізі А, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. За підсумками другого раунду Ліги А визначаться сім команд, які приєднаються до Литви у фінальній стадії Євро-2024.

У Лізі B 23 команди боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращим результатом проти команд, що посядуть перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон. Литва також бере участь у змаганнях, незважаючи на пряму перепустку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...