WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в першому раунді відбору Євро-2024 з перемоги над Вірменією

Сьогодні, 24 жовтня молодіжна жіноча збірна України WU-19 у вірменському місті Абовян стартувала в першому раунді кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

Першими суперниками синьо-жовтих у міні-турнірі стали господарки. Також це була перша гра на чолі нашої команди для виконувачки обов’язків головного тренера Наталії Ігнатович.

Початок матчу пройшов у боротьбі, але поступово перевага українок стала очевидною. Ще в першому таймі голами відзначилися Заборовець, Птицина і Сербук.

Невдовзі по перерві перевагу нашої команди збільшила Боровська, на 67-й хвилині могла забити Новікова, але не реалізувала пенальті. Утім, невдовзі свій м’яч у ворота вірменок провела Федоренко, а Боровська оформила дубль. Тож підопічні Наталії Ігнатович упевнено перемогли — 6:0.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року українки проведуть проти команди Люксембургу 27 жовтня (початок — о 13:00 за київським часом).

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Група 4

24.10.2023

Україна (WU-19) — Вірменія (WU-19) — 6:0 (3:0)

Голи: Заборовець (20), Птицина (22), Сербук (37), Боровська (51, 74), Федоренко (73).

На 67-й хвилині Новікова (У) не реалізувала пенальті.

Україна (WU-19): Новікова, Бондаренко (Греса, 80), Краснобородько, Заборовець (Юзва, 60), Лиховид (Коротчук, 46), Боровська, Птицина, Федоренко, Невар (Янєва, 80), Радіонова, Сербук (Бондарєва, 60).

Вірменія (WU-19): Сардарян, Маргарян, Костанян, А. Григорян, Сахакян, Восканян, Саргсян, Катікян (В. Григорян, 84), Саядян, Єріцян (Г. Григорян, 90), Іскандарян (Вардумян, 87).

Попереджені: А. Григорян (9), Маргарян (58).

Ліга А

Група 1: Франція, Італія, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Чехія, Англія, Греція, Уельс.

Група 3: Австрія, Данія, Польща, Чорногорія.

Група 4: Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Ізраїль.

Група 5: Іспанія, Португалія, Швеція, Туреччина.

Група 6: Нідерланди, Ірландія, Бельгія, Фарерські о-ви.

Група 7: Ісландія, Сербія, білорусь, Шотландія.

Ліга В

Група 1: Швейцарія, Албанія, Литва, Кіпр.

Група 2: Боснія і Герцеговина, Естонія, Гібралтар, Ліхтенштейн.

Група 3: Словенія, Косово, Азербайджан, Молдова.

Група 4: Україна, Північна Македонія, Люксембург, Вірменія.

Група 5: Болгарія, Хорватія, Латвія, Грузія.

Група 6: Румунія, Словаччина, Казахстан.

Колективи, які посядуть четверті місця у своїх групах у Лізі А, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. За підсумками другого раунду Ліги А визначаться сім команд, які приєднаються до Литви у фінальній стадії Євро-2024.

У Лізі B 23 команди боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращим результатом проти команд, що посядуть перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон. Литва також бере участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...