WU-19: молодіжна жіноча збірна України здобула другу розгромну перемогу у відборі Євро-2024

Сьогодні молодіжна жіноча збірна України у вірменському місті Армавір провела другий поєдинок першого раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року (WU-19) у Лізі В.

Першим суперником синьо-жовтих у міні-турнірі була Вірменія, яку підопічні Наталії Ігнатович розгромили з рахунком 6:0. Сьогодні ж українки продовжили виступ у європейській кваліфікації матчем із Люксембургом.

Як і в зустрічі з вірменками, перевага наших дівчат була тотальною. У першому таймі вони завдали по воротах суперника 12-х ударів, два з яких були влучними. На 11-й хвилині Марина Птицина відкрила рахунок, а на 14-й Мирослава Невар подвоїла його.

У другому таймі розгром Люксембургу продовжився. Спочатку на 52-й хвилині Птицина забила третій м'яч, а потім слідом за нею оформила дубль Ангеліна Федоренко. На цьому українки не зупинилися — на 90-й хвилині Ліліана Сербук довела рахунок до 6:0. Відзначимо, що за весь матч збірна Люксембургу так і не спромоглася завдати по наших воротах жодного удару.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року українки проведуть проти збірної Північної Македонії 30 жовтня (початок — о 13:00 за київським часом). У цьому матчі наших дівчат для вирішення стратегічного завдання влаштує і нічия.

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Група 4

27.10.2023

Україна (WU-19) — Люксембург (WU-19) — 6:0 (2:0)

Голи: Птицина (11, 52), Невар (14), Федоренко (60, 68), Сербук (90).

Україна (WU-19): Новікова, Бондаренко (Греса, 72), Краснобородько, Заборовець, Птицина, Боровська (Скоцик, 74), Коротчук (Федоренко, 46), Юзва (Бондарєва, 46), Невар, Радіонова (Лиховид, 75), Сербук.

Люксембург (WU-19): Гец, Андраде, Араухо, Бершайд, Морейра, Шулер (Лівраменто, 77), Баррузо, Фольгадо, Соареш, Серра (Швіртц, 88), Тріго (Берді, 85).

Ліга А

Група 1: Франція, Італія, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Чехія, Англія, Греція, Уельс.

Група 3: Австрія, Данія, Польща, Чорногорія.

Група 4: Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Ізраїль.

Група 5: Іспанія, Португалія, Швеція, Туреччина.

Група 6: Нідерланди, Ірландія, Бельгія, Фарерські о-ви.

Група 7: Ісландія, Сербія, білорусь, Шотландія.

Ліга В

Група 1: Швейцарія, Албанія, Литва, Кіпр.

Група 2: Боснія і Герцеговина, Естонія, Гібралтар, Ліхтенштейн.

Група 3: Словенія, Косово, Азербайджан, Молдова.

Група 4: Україна, Північна Македонія, Люксембург, Вірменія.

Група 5: Болгарія, Хорватія, Латвія, Грузія.

Група 6: Румунія, Словаччина, Казахстан.

Колективи, які посядуть четверті місця у своїх групах у Лізі А, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. За підсумками другого раунду Ліги А визначаться сім команд, які приєднаються до Литви у фінальній стадії Євро-2024.

У Лізі B 23 команди боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращим результатом проти команд, що посядуть перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон. Литва також бере участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

12.04.2024 14:00

Наталія Ігнатович: «Шансів залишитися в еліті практично не було»

Із Чехії повернулася молодіжна жіноча збірна України, яка невдало вист...

09.04.2024 18:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України завершила виступ у другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 9 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...

06.04.2024 18:03

WU-19: молодіжна жіноча збірна України програла Чехії в другому раунді відбору Євро-2024

Сьогодні, 6 квітня в чеських Блшанах молодіжна жіноча збірна України&n...

03.04.2024 18:04

WU-19: молодіжна жіноча збірна України стартувала в другому раунді відбору Євро-2024 з поразки

Сьогодні, 3 квітня в чеському Хомутові молодіжна жіноча збірна України...