Олександр Караваєв: «Нам треба зіграти на максимальних можливостях із першої до останньої секунди»

Захисник національної збірної України Олександр Караваєв узяв участь у прес-конференції напередодні матчу кваліфікації Євро-2024 з командою Мальти разом із головним тренером Сергієм Ребровим.

— Які ваші очікування від завтрашньої гри? Як проходить відновлення?

— Очікування тільки позитивні — ми розуміємо, що нам потрібно, який результат. Налаштовуємося тільки на перемогу. У нас є все для відновлення, є дуже сильний медичний штаб. Усі хлопці — професіонали. Усе йде за планом.

— Вам довелося пограти в збірній України під керівництвом різних тренерів. І завжди другий поєдинок під час міжнародного вікна нам дається важче, ніж перший. Чому це відбувається? Завтра ми граємо проти аутсайдера, можливо, це вдасться змінити?

— Матчі за два дні на третій завжди важко грати в усіх аспектах — фізичному й ментальному. Але ми професіонали, передусім, повинні зробити висновки з попереднього поєдинку. Потрібно зрозуміти, наскільки важким буде матч. Нам треба зіграти на максимальних можливостях із першої до останньої секунди, і все буде гаразд.

Нагадаємо, матч відбору Євро-2024 між збірними Мальти й України відбудеться 17 жовтня в Та-Калі (початок — о 21:45 за київським часом).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.02.2024 19:30

Триває продаж квитків на домашній матч збірної України, що відбудеться 26 березня

Триває продаж квитків на домашній матч національної збірної України, я...

12.01.2024 14:00

2024: які події чекають на український футбол у новому році

У новому, 2024 році на наші команди чекають нові важливі події. П...

Підписатися на новини
FootPass