Сергій Ребров: «Ми повинні бути дуже сконцентрованими. Буде складна гра...»

Напередодні матчу кваліфікації Євро-2024 проти команди Мальти головний тренер національної збірної України Сергій Ребров дав прес-конференцію.

— Який кадровий стан команди перед грою?

— На жаль, Маліновський не зможе взяти участь у зустрічі, бо має три жовті картки. Відновився й почав працювати в загальній групі Денис Попов. Усі гравці відновлюються та готові до поєдинку.

— У минулому матчі з Мальтою було складно, перемогли з рахунком 1:0. Чого можна очікувати від мальтійців завтра? Можливо, фактор домашнього поля зробить поєдинок більш відкритим?

— Я вважаю, що мальтійці грали відкрито й у першому матчі, намагалися створити моменти, мали їх достатньо в першому таймі. Ми повинні бути дуже сконцентрованими — попереду важлива гра. Така сама важлива, як і з Північною Македонією. Я впевнений, усі гравці розуміють, яким буде матч. Він буде складним, таким самим, як і в Словаччині. Тому ми готуємося дуже серйозно.

— Як проявив себе Назарій Русин за цей тиждень? Чи можна очікувати, що він потрапить до заявки?

— Подивимося, сьогодні ще є тренування. Але я вдячний Назарію — він професіонал, працює, немає питань. Виклик до збірної для нього — велика повага. Він працює разом з усіма хлопцями, завтра має шанс з’явитися у складі.

Нагадаємо, матч відбору Євро-2024 між збірними Мальти й України відбудеться 17 жовтня в Та-Калі (початок — о 21:45 за київським часом).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
26.02.2024 19:30

Триває продаж квитків на домашній матч збірної України, що відбудеться 26 березня

Триває продаж квитків на домашній матч національної збірної України, я...

12.01.2024 14:00

2024: які події чекають на український футбол у новому році

У новому, 2024 році на наші команди чекають нові важливі події. П...

Підписатися на новини
FootPass