Суперники у відборі Євро-2024: Італія втратила очки в Північній Македонії

Сьогодні у відбірному турнірі Євро-2024 зіграли суперники збірної України по групі С — Північна Македонія та Італія.

На стадіоні Тоше Проеського в Скоп'є італійці проводили дебютний матч під керівництвом нового тренера — Лучано Спаллетті. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але найкращий момент, аби відкрити рахунок, був у гостей. Сандро Тоналі на 21-й хвилині з-за меж штрафного майданчика поцілив у стійку.

На початку другого тайму Чіро Іммобіле все ж вивів Італію вперед, однак на 81-й хвилині влучний удар Еніса Барді зі штрафного не дозволив «Скуадрі Адзуррі» реваншуватися за невихід на ЧС-2022 — 1:1.

Євро-2024. Відбірний турнір. Група С

5-й тур

Північна Македонія — Італія — 1:1 (0:0)

Голи: Барді (81) — Іммобіле (47).

Північна Македонія: Димітрієвський, Манєв, Аліоський, Мусліу (Серафімов, 78), Ашковський (Дімоський, 74), Зайков, Барді, Елезі (Алімі, 74), Атанасов (Ільязовський, 90+1), Елмас, Міовський.

Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Манчіні (Скальвіні, 59), Бастоні, Дімарко (Бірагі, 82), Дзакканьї (Ньйонто, 82), Тоналі (Распадорі, 89), Політано (Дзаньйоло, 46), Крістанте, Барелла, Іммобіле.

Попереджені: Манєв (68), Алімі (88) — Дімарко (70), Тоналі (75), Дзаньйоло (80).

16.05.2024 16:45

Сергій Ребров оголосив склад національної команди України на підготовчий збір і товариські матчі перед Євро-2024

Головний тренер національної команди України Сергій Ребров оголосив ск...

09.05.2024 12:00

Остання можливість купити квитки на Євро-2024 для вболівальників!