Відбір Євро-2024. Збірна України у Вроцлаві зіграла внічию з лідером групи — командою Англії

Сьогодні, 9 вересня збірна України в межах кваліфікації Євро-2024 провела поєдинок у польському Вроцлаві проти команди Англії. Незважаючи на те, що синьо-жовті грали не вдома, підтримка трибун на «Тарчинський-Арена» була вражаючою.

Варто сказати, що напередодні українці зіштовхнулися з кадровими проблемами. Не до кінця відновився Ярмоленко, через травму залишив розташування збірної Шапаренко, також до заявки на сьогоднішню гру не потрапили Тимчик, Зубков і Піхальонок. Проте команда Сергія Реброва добре підготувалася до зустрічі з фаворитом групи, який досі не втрачав очок, і дала йому справжній бій.

Фото Павла Кубанова

Англійці прибрали м’яч до своїх рук із початку зустрічі, грали широко, проте оборона збірної України стримувала тиск. Із часом наші хлопці почали сміливіше переходити центр поля й зуміли підловити опонентів на помилці. На 26-й хвилині пройшла триходівка Циганков — Конопля — Зінченко, яка завершилася взяттям воріт Пікфорда. До речі, це перший гол збірної України в матчах з Англією з 2012 року.

Після цього підопічні Сергія Реброва зосередилися на обороні. У них це виходило непогано, та й гравцям Англії, що атакували, не все вдавалося. Утім, на допомогу острів’янам прийшов капітан — на 41-й хвилині Кейн видав класну діагональ із глибини на Вокера, який відірвався від Миколенка і зрівняв рахунок.

По перерві англійці знову заволоділи ініціативою, тоді як українці могли розраховувати лише на контратаки. Підопічні Гарета Саутгейта активно пробивали по воротах. Найбільш небезпечним виявився удар Сака, який Бущан перевів у поперечину. Пізніше Георгій нейтралізував і спробу Магвайра після кутового.

Надалі синьо-жовтим вдалося заспокоїти гру, хоч суперники й продовжували загрожувати воротам Бущана. Українці зуміли вистояти на останніх хвилинах і відібрали очки в лідера групи — 1:1.

Тепер на нашу збірну очікує ще один матч кваліфікації Євро-2024 — 12 вересня на міланському «Сан-Сіро» проти Італії (початок — о 21.45 за київським часом).