Євро-2023 (U-19) з футзалу. У півфіналі юнацька збірна України поступилася команді Іспанії

У хорватському Поречі триває Євро-2023 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України продовжила виступ у фінальному турнірі півфінальним поєдинком проти Іспанії.

Синьо-жовті стартували на чемпіонаті Європи з поразки від Італії (1:2), проте в наступних турах переграли Словенію (4:2) і Фінляндію (7:4), тож пробилися до півфіналу — другого в історії нашої команди.

Там підопічним Ігоря Москвичова протистояли іспанці — тріумфатори двох попередніх фінальних турнірів на юнацькому рівні (20192022). Варто пригадати, що в межах підготовки до Євро-2023 (U-19) українці обмінялися з піренейцями перемогами у спарингах — 5:4 та 2:5.

«Фурія Роха» почала матч із двох голів. Спершу після перехоплення відзначився Тапіас, а потім вдало завершив контратаку Панадес. Синьо-жовтим знадобився час, аби відійти від такого удару.

На 13-й хвилині команди обмінялися небезпечними спробами Кано й Рибіцького. Пізніше Морено з класної позиції пробачив нашу збірну, а Сніцаренко, перехопивши м’яч, програв дуель кіперу. І все ж на 17-й хвилині наші хлопці відіграли один м’яч — пас Малиновського з кутового замкнув Рибіцький. Іспанці відповіли влучанням Родо в стійку, а в українців небезпечно пробив Федик.

На початку другого тайму синьо-жовті зрівняли рахунок — Єлішев перехопив, а Сніцаренко потужно пробив. Утім, іспанці швидко повернули собі перевагу — Рамос забив після кутового. Надалі «Фурія Роха» продовжила володіти ініціативою, зокрема Вісенте поцілив у поперечину.

Іспанці зосередилися на контролі м’яча, декілька разів виручати нашу команду довелося Дяченку. На останніх хвилинах синьо-жовті пішли на штурм, задіяли п’ятого польового, але забити рятівний гол не зуміли. 2:3. Тож на другому чемпіонаті Європи поспіль збірна України зупиняється в півфіналі.

Євро-2023 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

08.09.2023

Півфінали

Україна — Іспанія — 2:3 (1:2)

Голи: Рибіцький (17), Сніцаренко (24) — Тапіас (2), Панадес (3), Рамос (25).

Україна: Дяченко — Рибіцький, Федик, Малиновський, Скибчик (к); Бєлімов, Рафальський, Приходько, Татумірак, Ткаченко, Єлішев, Сніцаренко, Тютюрай, Пелецький.

Іспанія: Лопес — Кано, Панадес, Тапіас (к), Морено; Ніколас, Салас, Вісенте, Родо, Рамос, Мартінес, Санта-Круз, Солер, Гарсія.

Попереджені: Федик (8), Рибіцький (37) — Мартінес (8).

Португалія — Словенія — 3:2

10.09.2023

Фінал

Португалія — Іспанія (21.30)

21.04.2024 16:43

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05