Євро-2023 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України впевнено обіграла команду Словенії

У хорватському Поречі триває Євро-2023 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України продовжила виступ у фінальному турнірі матчем зі Словенією.

У першому турі підопічні Ігоря Москвичова поступилися Італії (1:2), тоді як Словенія здолала Фінляндію (4:2). Тепер же настала черга синьо-жовтим перевірити міць дебютанта чемпіонатів Європи.

Українці дуже швидко повели в рахунку — Малиновський підправив м’яч у ворота після удару Скибчика, відзначившись у другому матчі поспіль. Словенці відповіли влучанням Скріньяра у стійку. Пізніше Скибчик пробив вище цілі, а Дяченко виручив після удару Грегорича, також не використали небезпечні моменти Малиновський і Чоп.

Надалі гра дещо заспокоїлася, поки на 15-й хвилині Федик не скористався передачею Рибіцького, подвоївши перевагу синьо-жовтих. До перерви команди створили ще кілька моментів, але рахунок не змінився.

Фото uefa.com

На початку другої половини зустрічі Ловрець виручив після удару Сніцаренка, а Малиновський здалеку пробив поруч зі стійкою. Натомість словенці скористалися першою ж своєю нагодою — скоротити відставання вдалося Руїсу. Та невдовзі Малиновський оформив дубль, успішно зігравши на добиванні.

Надалі команди обмінялися ударами Сніцаренка й Руїса в площину, хороший шанс забити після сольного проходу мав Рибіцький, але не влучив у ціль. На 35-й хвилині Дяченко парирував небезпечний удар Скріньяра, а потім одразу ж вкинув на Малиновського, який ефектно переграв Ловреця, оформивши хет-трик.

Наприкінці матчу словенці задіяли п’ятого польового й зуміли відіграти один м’яч. Утім, перемога збірної України питань не викликає — 4:2. Заключний поєдинок групової стадії, проти Фінляндії, підопічні Ігоря Москвичова проведуть 6 вересня (початок — о 14.00 за київським часом).

Євро-2023 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Хорватія, Португалія, Іспанія, Франція.

Група В: Україна, Фінляндія, Словенія, Італія.

Словенія — Україна — 2:4 (0:2)

Голи: Руїс (26), Чоп (40) — Малиновський (2, 28, 35), Федик (15).

Словенія: Ловрець — Чоп, Франк, Руїс (к), Жліндра; Амброжич, Косець, Чех, Скріньяр, Грм, Кос, Трдін, Кріжай, Грегорич.

Україна: Дяченко — Рибіцький, Федик, Малиновський, Скибчик (к); Бєлімов, Рафальський, Приходько, Татумірак, Ткаченко, Єлішев, Сніцаренко, Тютюрай, Пелецький.

Попереджені: Руїс (15), Грегорич (25) — Ткаченко (25).

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05