Євро-2023 (U-19) з футзалу. У першому турі Україна поступилася Італії

Сьогодні, 3 вересня в хорватському Поречі стартувало Євро-2023 (U-19) з футзалу. Юнацька збірна України розпочинала свій виступ у фінальному турнірі матчем з Італією.

Нагадаємо, у березні юнацька збірна України з футзалу втретє поспіль вийшла до фінального турніру чемпіонату континенту. У межах групи 2 основного раунду відбору Євро-2023 (U-19), матчі якої приймало сербське місто Врнячка-Баня, підопічні Ігоря Москвичова впевнено обіграли Чорногорію (12:1) і Румунію (7:3), у вирішальному ж поєдинку переграли Сербію (4:2), тож посіли першу сходинку у квартеті.

У фінальній частині змагань синьо-жовті виступатимуть у групі В разом з Італією, Словенією та Фінляндією. Сьогоднішній поєдинок проти апеннінців був стартовим для нашої команди.

У першому таймі українці мали кілька чудових нагод для того, щоб відкрити рахунок: вихід сам на сам із голкіпером не реалізував Малиновський, дуже небезпечно пробивали Ткаченко та Сніцаренко. Але першими забили суперники — одну з контратак на 16-й хвилині результативно завершив Фікара.

По перерві італійці, на жаль, відзначилися вдруге — допоміг рикошет. Утім, наші хлопці не знітилися й невдовзі скоротили відставання — ефектну комбінацію влучним ударом завершив Малиновський. І тут же Приходько міг вирівняти становище, але поцілив у поперечину. Він же на останніх хвилинах змарнував ще одну нагоду. Не допомогла нам навіть гра з п'ятим польовим. У підсумку — прикра поразка (1:2) на старті змагань.

Євро-2023 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А: Хорватія, Португалія, Іспанія, Франція.

Група В: Україна, Фінляндія, Словенія, Італія.

1 тур

03.09.2023

Україна — Італія — 1:2 (0:1)

Голи: Малиновський (28) — Фікара (16), Пелецький (26, автогол).

Україна: Бєлімов — Федик, Малиновський, Тютюрай, Скибчик (к); Дяченко, Рафальський, Приходько, Татумірак, Ткаченко, Єлішев, Сніцаренко, Пелецький.

Італія: Ягубіан — Скеттіно (к), Лавренді, Салветті, Перацетта; Джатареллі, Туррізі, Авельяно, Фікара, Бьюї, Вескіо, Чекареллі, Барбера, Гроссо.

Попереджені: Малиновський (30) — Бьюї (20).

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05