Збірна України з пляжного футболу побореться за сьоме місце на III Європейських іграх

Збірна України з пляжного футболу сьогодні у півфінальному матчі турніру за 5—8 місця на III Європейських іграх зустрічалася з Азербайджаном.

Підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука на груповому етапі посіли третє місце у квартеті В і змагаються за 5—8 місця на III Європейських іграх у Тарнові.

Нагадаємо, у групі наша команда переграла Італію (6:5) та Молдову (6:5) і поступилася Швейцарії (2:4). У результаті три команди набрали по шість очок, однак додаткові показники вивели у півфінал Італію та Швейцарію.

Сьогоднішній матч з Азербайджаном українці почали не надто вдало. Однак, незважаючи на пропущений уже на 1-й хвилині м'яч, перший період наші хлопці зуміли виграти завдяки голам Олександра Пославського та Олега Зборовського.

У другій 12-хвилинці Андрій Пашко та Дмитро Войтенко довели перевагу синьо-жовтих до трьох м'ячів. Але у третьому періоді азербайджанці дали справжній бій і доля протистояння захиталася. Голів Олександра Пославського, який оформив дубль, та Дмитра Войтенка виявилося недостатньо, щоби втримати перемогу в основний час — 6:6.

В овертаймі все вирішив єдиний гол Аміда Назарова. У результаті 6:7 — поразка збірної України. Завтра наша команда в матчі за сьоме місце зіграє з Польщею (початок зустрічі — о 13.30 за київським часом).

III Європейські ігри. Турнір із пляжного футболу. Чоловіки

Матчі за 5—8 місця. 1/2 фіналу

Азербайджан — Україна — 7:6, у дод. час

Голи: Назаров (1, 34, 37), Манафов (26, 36), Зейналлі (28), Маммадов (32) — Пославський (9, 29), Зборовський (10), Пашко (13), Войтенко (13, 33).

Азербайджан: Ширинбаєв, Манафов, Назаров, Маммадов, Бахчалієв, Аллахгулієв, Зейналлі, Гусейнов, Алієв, Гурбатов, Ахундов, Гасімов.

Україна: Неруш, Пославський, Глуцький, Медвідь, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко.

Попереджені: Зейналлі (28) — Пашко (37), Войток (38).

Вилучений: Ахундов (33).

Матчі за 5—8 місця

30.06. Польща — Молдова — 6:8

30.06. Азербайджан — Україна — 7:6, у дод. час