Збірна України з пляжного футболу на Європейських іграх зазнала поразки від команди Швейцарії

У своєму другому поєдинку III Європейських ігор у Тарнові збірна України з пляжного футболу в запеклій боротьбі поступилася команді Швейцарії.

Учора підопічні Миколи Костенка й Олександра Корнійчука стартували на III Європейських іграх у Польщі перемогою над командою Італії (6:5). Сьогодні в другому матчі групового етапу турніру синьо-жовті зустрічалися зі Швейцарією.

Перший період завершився з мінімальною перевагою українців за рахунок гола Івана Глуцького на 4-й хвилині. У другій 12-хвилинці ситуація докорінно змінилася, й у наші ворота влетіли відразу три м'ячі.

У заключному періоді на гол Андрія Борсука швейцарці відповіли влучним пострілом Деяна Станковича, який оформив дубль. Отже, 2:4 — поразка збірної України.

III Європейські ігри. Турнір із пляжного футболу. Чоловіки

Група В. 2 тур

Швейцарія — Україна — 4:2

Голи: Станкович (18, 26), Кесслер (18), Рюттіман (20) — Глуцький (4), А. Борсук (26).

Швейцарія: Кальдас, Кесслер, Вюст, Родрігес, Шранц, Рюттіман, Муну, Ходель, Отт, Станкович, Шпакка, Штайнеманн.

Україна: Неруш, Пославський, Глуцький, Медвідь, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко.

Попереджений: Войтенко (35).

Італія — Молдова — 6:4