Юнацька ліга УЄФА. «Рух» U-19 у стиковому матчі в серії пенальті переміг «Інтер»

У розіграші Юнацької ліги УЄФА сезону-2022/2023 продовжує боротьбу львівський «Рух» U-19, який став першою командою попереднього чемпіонату України.

У стартовому раунді Шляху чемпіонів країн підопічні Віталія Пономарьова здолали польський клуб «Заглембе» — 1:0 у першому поєдинку й 0:0 у другому. На наступній стадії турніру «Рух» пройшов турецький «Галатасарай», оформивши вікторії у Стамбулі (3:1) та в матчі-відповіді в польському місті Стальова Воля (3:1).

У стиковому поєдинку жеребкування звело львів’ян з італійським «Інтером». Українці, які були господарями зустрічі, знову приймали суперника в Стальовій Волі.

У першому таймі «Рух» вивів уперед Сергій Панченко, проте по перерві «Інтер» зумів зрівняти рахунок. Справа дійшла до серії пенальті, де сильнішими виявилися українці.

Здобувши перемогу, жовто-чорні пробилися до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Жеребкування цієї стадії відбудеться 13 лютого, а поєдинки — 28 лютого/1 ​​березня 2023 року.

Юнацька ліга УЄФА. Стиковий матч

«Рух» (U-19) — «Інтер» (U-19) — 1:1 (1:0), по пенальті — 4:3

Голи: Панченко (30) — Еспозіто (52).

«Рух» (U-19): Герета (Ванівський, 90+2), Кітела, Слюбик, Холод, Роман, Русяк, Сапуга, Підгурський, Столярчук, Добрянський (Касарда, 68), Панченко (Квас, 81).

Нагадаємо, в Юнацькій лізі УЄФА також виступає донецький «Шахтар» U-19, який сьогодні проведе стиковий матч проти хорватського «Гайдука».