Юнацька ліга УЄФА. «Рух» U-19 обіграв «Заглембе» на старті Шляху чемпіонів країн

У розіграші Юнацької ліги УЄФА сезону-2022/2023 серед команд U-19 бере участь львівський «Рух», який став першою командою попереднього розіграшу чемпіонату України. Зазначимо, що таким чином жовто-чорні дебютують в єврокубках.

У стартовому раунді Шляху чемпіонів країн підопічні Віталія Пономарьова отримали в суперники польський клуб «Заглембе». Через російське військове вторгнення в Україну «Рух» вимушений був проводити домашній матч у Любліні, на полі опонента.

Львів’яни зуміли перемогти — 1:0. Єдиний гол на 24-й хвилині забив Непейпієв. При цьому майже весь другий тайм українська команда провела в меншості.

Матч-відповідь відбудеться також у Любліні 5 жовтня.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів країн

Раунд 1. Перший матч

«Рух» (U-19) — «Заглембе» (U-19) — 1:0 (1:0)

Гол: Непейпієв (24).

«Рух» (U-19): Герета, Кітела, Слюбик, Холод, Роман, Підгурський, Бойко (Русяк, 67), Столярчук (Товарницький, 51), Федор, Непейпієв (Добрянський, 79), Пастух (Касарда, 46).

Вилучений: Слюбик (49, «Р»).

У разі успіху на цій стадії в другому раунді львів’яни протистоятимуть переможцю дуелі «Чіксереда» (Румунія) — «Галатасарай» (Туреччина).

Нагадаємо, що сьогодні команда «Шахтаря» U-19 здобула вже другу поспіль перемогу в межах Шляху Ліги чемпіонів Юнацької ліги УЄФА.

05.09.2023 14:45

Юнацька ліга УЄФА. «Рух» дізнався суперника в першому раунді турніру

У розіграші Юнацької ліги УЄФА сезону-2023/2024 серед команд U-19...

28.05.2023 17:53

Львівський «Рух» — переможець чемпіонату України серед команд U-19

Львівський «Рух» удруге поспіль став найкращою командою Ук...

23.09.2020 22:58

Прем’єр-ліга. «Шахтар» не зумів перемогти у Львові, «Рух» здобув перше залікове очко

Відбувся останній поєдинок 2-го туру Прем’єр-ліги, який було пер...