WU-19: молодіжна жіноча збірна України у квітні боротиметься за вихід на Євро-2023

Поточного року молодіжна жіноча збірна України WU-19 візьме участь у матчах Ліги А другого етапу відбору Євро-2023 та спробує пробитися у фінальний турнір.

Згідно зі схваленим Комітетом жіночого футболу УАФ і затвердженим Виконкомом УАФ Єдиним календарем заходів із жіночого футболу на 2023 рік підопічні Валерія Паламарчука розпочнуть роботу 31 березня, адже на початку квітня на команду очікує другий етап відбору в Лізі А Євро-2023. Синьо-жовті зіграють у групі 5 разом із командами Данії, Швеції та Ісландії. Турнір у нашому квартеті відбудеться в Данії в період із 5-го до 11 квітня.

«Суперництво в Копенгагені точитиметься на штучних газонах. Ось чому попередньо плануємо, що перед від’їздом до Данії проведемо триденний збір у Львові, де тренуватимемося саме на такому покритті. У пригоді повинно стати й те, що два весняні тури чемпіонату України в еліті, 18-го та 25 березня, також пройдуть на синтетиці», — розповів раніше в коментарі УАФ Валерій Паламарчук.

У жовтні-листопаді на молодіжну жіночу збірну України WU-19 очікують матчі нового циклу — відбору Євро-2024, жеребкування якого відбудеться в червні.

Євро-2023 (WU-19). Другий раунд

У Лізі А в семи групах зіграють 28 команд, зокрема сім збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. Сім переможців груп другого раунду Ліги А (і найкращий володар другого місця, якщо Бельгія фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої проходитимуть із 18-го до 30 липня. Команди, що посядуть у групах четверті місця, перший раунд сезону-2023/2024 розпочнуть у Лізі В.

Команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у семи групах (три — по чотири учасники, чотири — по три) боротимуться за путівки до першого раунду Ліги А наступного розіграшу.

Нагадаємо, молодіжна жіноча збірна України посіла третю сходинку у своїй групі першого раунду та зберегла прописку в Лізі А.

Ліга А

Група А1: Норвегія, Німеччина, Ірландія, Хорватія.

Група А2: Сербія, Польща, Швейцарія, Чехія.

Група А3: Франція, Португалія, Угорщина, Румунія.

Група А4: Іспанія, Англія, Словенія, Білорусь.

Група А5: Данія, Швеція, Україна, Ісландія.

Група А6: Австрія, Італія, Греція, Боснія і Герцеговина.

Група А7: Нідерланди, Фінляндія, Бельгія, Болгарія.

Ліга В

Група В1: Ізраїль, Північна Македонія, Грузія, Гібралтар.

Група В2: Туреччина, Молдова, Литва, Андорра.

Група В3: Північна Ірландія, Косово, Кіпр, Латвія.

Група В4: Мальта, Фарерські о-ви, Вірменія.

Група В5: Словаччина, Чорногорія, Азербайджан.

Група В6: Уельс, Казахстан, Естонія.

Група В7: Шотландія, Албанія, Ліхтенштейн.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини