Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла на турнірі в Саудівській Аравії четверте місце

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу провела матч за третє місце в межах престижного турніру Neom Beach Soccer Cup 2022.

На груповому етапі наша команда поступилася Бразилії (0:2) та Англіі (2:4) і перемогла Нідерланди (6:0). Таким чином, українки стали третіми у групі й сьогодні в матчі за третє місце, який вирішили провести організатори змагань, знову зустрілися з командою Нідерландів.

На жаль, втішний фінал склався для нашої збірної не так просто, як груповий поєдинок. Уже після першого періоду синьо-жовті поступалися — 0:2, а на початку другої 12-хвилинки пропустили ще й третій м'яч.

Наші дівчата намагалися врятувати ситуацію й двічі зусиллями Випасняк та Калягіної засмутили суперниць, але в підсумку програли — 2:3. Далася взнаки коротка лава запасних на тлі щільного графіку турніру (чотири матчі за чотири дні).

Таким чином, збірна України на Neom Beach Soccer Cup 2022 у Саудівській Аравії посіла четверте місце.

Neom Beach Soccer Cup 2022. Жіночий турнір. Матч за 3-є місце

Україна — Нідерланди — 2:3

Голи: Випасняк (16), Калягіна (20) — Ш. Тілеман (5, 15), Брак (7).

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

Нідерланди: Еллен, Алісса, Наджа, Ш. Тілеман, Нідія, С. Тілеман, Брак, Мідема.

Попереджена:  Наджа (31).

У фінальному матчі турніру сьогодні пізніше зустрінуться збірні Бразилії та Англії.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...