У першому матчі Neom Beach Soccer Cup 2022 жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Бразилії

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала в престижному турнірі Neom Beach Soccer Cup 2022.

У першому матчі змагань синьо-жовті, якими за відсутності через сімейні обставини головного тренера Юрія Клименка керувала капітан збірної Юлія Дехтяр, зустрілися із четвертою командою світового рейтингу BSWW — Бразилією.

Українки приїхали на турнір у неповному складі, тож перед ними в сьогоднішній зустрічі стояло непросте завдання. Попри це, наші дівчата виглядали проти топового суперника дуже гідно.

У першому періоді вони навіть могли відкрити рахунок, але удар нашого голкіпера Анастасії Терех прийшовся в поперечину. А от бразилійки своїм шансом скористалися, і на 7-й хвилині Таяне проштовхнула м'яч у сітку наших воріт.

У другій 12-хвилинці точилася рівна боротьба без забитих м'ячів. У третьому періоді змогу зрівняти рахунок мала Анастасія Випасняк, але знову на заваді став каркас воріт. Натомість за хвилину Таяне потужним пострілом оформила дубль.

Таким чином, 0:2 — поразка збірної України, яка завтра зустрінеться з командою Англії.

Neom Beach Soccer Cup 2022. Жіночий турнір. 1 тур

Україна — Бразилія — 0:2

Голи: Таяне (7, 30).

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

Бразилія: Лейн, Таяне, Маджара, Ана Бе, Корреха, Нагель, Дані, Адріеле, Лорена, Колодетті.

В іншому сьогоднішньому матчі жіночого Neom Beach Soccer Cup 2022 зустрілися збірні Англії та Нідерландів (2:3).

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...