Жіноча збірна України з пляжного футболу не змогла зробити камбек у матчі з Англією на Neom Beach Soccer Cup 2022

Сьогодні в Саудівській Аравії жіноча збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок престижного турніру Neom Beach Soccer Cup 2022.

Учора в стартовому матчі змагань синьо-жовті поступилися четвертій команді світового рейтингу BSWW — Бразилії (0:2). А сьогодні їм протистояла друга збірна світу — Англія.

У першому періоді англійки повністю підтвердили свій статус фаворита зустрічі, двічі розписавшись у воротах Анастасії Терех. Дубль оформила Кеті Джеймс.

На початку другої 12-хвилинки Моллі Кларк завдала чудового удару з далекої відстані й забила третій м'яч своєї команди. Утім, майже відразу Терех продемонструвала, що має не менш сильний удар, а Анастасія Калягіна підправила м'яч у сітку — 1:3. Ще за чотири хвилини вже сама наша голкіпер, щоправда, не без допомоги рикошету, зуміла засмутити свою англійську візаві. Проте надія на камбек жила недовго — Кеті Джеймс зробила хет-трик, знову довівши перевагу наших суперниць до двох м'ячів — 4:2.

У третьому періоді голів не було, й українки зазнали другої поразки на турнірі. Таким чином, завтра вони змагатимуться за третє місце з командою Нідерландів.

Neom Beach Soccer Cup 2022. Жіночий турнір. 2 тур

Англія — Україна — 4:2

Голи: Джеймс (6, 12, 23), Кларк (15) — Калягіна (16), Терех (20).

Англія: Скеддінг, Готон, Маршалл, Х. Шорт, Джеймс, Беррон, К. Шорт, Кларк.

Україна: Терех, Дубицька, Тихонова, Випасняк, Крамна, Холод, Калягіна.

В іншому сьогоднішньому матчі турніру збірна Бразилії розгромила Нідерланди — 8:1.

09.11.2023 15:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу зберегла місце в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) учетверте поточного року...

01.07.2023 21:07

Жіноча збірна України з пляжного футболу виборола срібло III Європейських ігор

Сьогодні у фінальному поєдинку III Європейських ігор жіноча збірна Укр...

31.08.2022 15:32

Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася на старті кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор

Сьогодні жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі...