Ліга Європи. «Динамо» завершило турнір поразкою від «Фенербахче»

У заключному турі групового турніру Ліги Європи київське «Динамо» у Кракові поступилося турецькому «Фенербахче».

Після п’яти турів підопічні Мірчі Луческу втратили шанси на третє місце, тож сьогоднішній матч у Кракові став для них заключним в єврокубковому сезоні. Що цікаво, «Динамо» вже вчетверте в поточній кампанії зустрічалося з «Фенербахче». Відзначимо повернення після травми голкіпера киян Бущана.

Динамівці непогано почали матч, зокрема, на 10-й хвилині з хорошої позиції неточно пробив Ванат. Проте поступово «Фенербахче» заволодів ініціативою. На 23-й хвилині турки повели в рахунку — Бущан у боротьбі з Валенсією помилився на виході, а 17-річний Гюлер відправив м'яч у порожні ворота.

Пізніше «привезли» захисники «Динамо», подарувавши м'яч Валенсії, який пройшов Бущана, але не влучив у рамку з гострого кута. Проте перед самою перервою стамбульці забили вдруге — Арао головою замкнув подачу Гюлера з кутового.

Фото uefa.com

У другому таймі в киян мало що виходило біля чужих воріт. Більше того, на 60-й хвилині Бущан не дозволив забити Валенсії, який вийшов віч-на-віч. Пізніше другу жовту картку отримав Забарний, залишивши свою команду в меншості. У підсумку біло-сині не зуміли змінити невтішний рахунок — 0:2.

У складі «Динамо» в матчі взяли участь гравці, які викликалися на останній збір національної команди: Тимчик, Забарний (вилучений на 68-й хвилині), Сидорчук (жовта картка), Циганков (замінений на 86-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 70-й хвилині).

Ліга Європи. Груповий раунд. Група В

6 тур

«Динамо» (Україна) — «Фенербахче» (Туреччина) — 0:2 (0:2)

Голи: Гюлер (23), Арао (45+2).

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Попов, Вівчаренко (Сирота, 70), Сидорчук (к), Шепелєв (Гармаш, 46), Циганков (Діалло, 86), Буяльський (Караваєв, 70), Ванат, Бєсєдін (Кабаєв, 46).

Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Перріс, Андрієвський, Кравченко, Кендзьора.

Тренер: Мірча Луческу.

«Фенербахче»: Баїндир (к), Кадиоглу, Азіз, Салаї, Осаї-Семюел, Крешпу, Арао (Зайц, 73), Гюлер (Мор, 64), Валенсія (Кахведжі, 64), Батшуаї (Педро, 64), Лінкольн (Аліоський, 79).

Запасні: Ертугрул Четін, Ак’юз, Кінг, Кочатюрк, Юкшек, Демір.

Тренер: Жорже Жезуш.

Арбітр: Дуйє Струкан (Хорватія).

Попереджені: Гармаш (52), Забарний (57), Сидорчук (90+3) — Салаї (64), Мор (90), Кахведжі (90+5).

Вилучений: Забарний (68, «Д»).

3 листопада. Краків. Стадіон «Краковія» ім. Ю. Пілсудського.

«Ренн» (Франція) — АЕК (Кіпр) — 1:1 (1:0)

24.08.2023 22:06

Ліга конференцій. «Динамо» програло «Бешикташу» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації

Київське «Динамо» продовжило свій виступ у Лізі конференці...

10.08.2023 23:15

Ліга конференцій. Дебют «Динамо» в турнірі завершився поразкою від «Аріса»