Ліга Європи. «Динамо» зіграло внічию з АЕКом та втратило шанси на єврокубкову весну

У 5-му турі групового турніру Ліги Європи київське «Динамо» в Ларнаці зіграло в результативну нічию з кіпрським АЕКом.

Поступившись у чотирьох попередніх матчах групи В, біло-сині опинилися у скрутному становищі. Задля збереження шансів на вихід до Ліги конференцій динамівці повинні були обов'язково перемагати в Ларнаці.

На 4-й хвилині гості створили гольовий шанс, однак після прострілу Тимчика й удару Буяльського кіпріотів виручив Пірич. Загалом же в першому таймі гра була приблизно рівною, небагатою на моменти. На 14-й хвилині з передачі Буяльського відправив м'яч у сітку Ванат, однак арбітр скасував гол через офсайд.

У середині першого тайму АЕК повів у рахунку — Альтман ударом боковими «ножицями» замкнув подачу Фаража справа. Утім, перед самою перервою «Динамо» вдалося відігратися, коли пройшла комбінація Вівчаренко — Буяльський — Ванат. Владислав оформив свій дебютний гол у єврокубках.

На початку другого тайму увірвався до чужого штрафного Тимчик, однак його випередив кіпер. А невдовзі господарі знову повели — подачу Енглезу ударом головою в кут завершив Лопеш.

На 72-й хвилині АЕК забив утретє — Фараж розігнав контратаку та прострілив, Тимчик не зумів вибити м’яч, і Альтман оформив дубль. «Динамо» додало під кінець зустрічі. Спершу Циганков ледь не влучив у кут зі штрафного, а потім Гармаш відіграв один м’яч, замкнувши подачу Тимчика.

У компенсований час Гармаш після кутового оформив дубль, зробивши рахунок нічийним — 3:3. Кияни заробили своє перше очко у груповому турнірі, проте вище останнього місце вже не піднімуться.

У складі «Динамо» в матчі взяли участь гравці, які викликалися на останній збір національної команди: Тимчик (гольовий пас), Забарний (жовта картка), Сидорчук, Циганков (жовта картка).

Ліга Європи. Груповий раунд. Група В

5 тур

АЕК (Кіпр) — «Динамо» (Україна) — 3:3 (1:1)

Голи: Альтман (26, 72), Лопеш (53) — Ванат (45), Гармаш (82, 90+2).

АЕК: Пірич, Росалес (Гонсалес, 89), Мілічевич, Томович, Енглезу (к), Понс, Густаву, Фараж (Кіпрос, 83), Альтман (Олатунджі, 83), Дьюрчо (Наум, 89), Лопеш (Мамас, 66).

Запасні: Гордич, Тумбас, Андреу.

Тренер: Хосе Луїс Ольтра.

«Динамо»: Нещерет, Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко, Сидорчук (к), Шепелєв (Діалло, 84), Циганков, Буяльський (Періс, 76), Кабаєв (Гармаш, 65), Ванат (Бєсєдін, 84).

Запасні: Ігнатенко, Авраменко, Попов, Бурда, Караваєв, Кравченко, Кендзьора.

Тренер: Мірча Луческу.

Арбітр: Джон Бітон (Шотландія).

Попереджені: Росалес (79) — Шепелєв (35), Циганков (55), Забарний (69), Діалло (85).

27 жовтня. Ларнака. АЕК Арена.

«Фенербахче» (Туреччина) — «Ренн» (Франція) — 3:3 (1:3)

24.08.2023 22:06

Ліга конференцій. «Динамо» програло «Бешикташу» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації

Київське «Динамо» продовжило свій виступ у Лізі конференці...

10.08.2023 23:15

Ліга конференцій. Дебют «Динамо» в турнірі завершився поразкою від «Аріса»