Юнацька ліга УЄФА. «Шахтар» U-19 переміг «Селтик» і гарантував собі участь у стиковому матчі

У 5-му турі групового раунду Юнацької ліги УЄФА команда донецького «Шахтаря» U-19 здолала однолітків із шотландського «Селтику».

Після чотирьох матчів гірники мали в активі дві перемоги та дві поразки. Цього разу юнаки «Шахтаря» вирушили до Шотландії, де здолали однолітків із «Селтику» — 1:0. Єдиний гол у другому таймі оформив Погорілий, а господарі на 19-й хвилині не реалізували пенальті.

Здобувши три очки, українці гарантували собі друге місце у групі, проте вже точно не наздоженуть «Реал». Таким чином, донеччани візьмуть участь у стиковому поєдинку, де 7/8 лютого наступного року зійдуться на виїзді з одним із восьми переможців Шляху чемпіонів країн.

Щодо групового раунду, то в заключному турі помаранчево-чорні 2 листопада на власному полі прийматимуть «Лейпциг».