Євро-2023 з футзалу серед жінок. Збірна України в основному раунді відбору зіграла з Польщею внічию й вийшла до фінального турніру

В основному раунді відбору Євро-2023 жіноча збірна України з футзалу зіграла з Польщею внічию й утретє в історії пробилася до фінального турніру чемпіонату континенту.

У першій грі групи 2, поєдинки якої приймала польська Познань, синьо-жовті здолали Нідерланди (5:2), у другій — перемогли Хорватію (5:1). У вирішальному матчі підопічні Олега Шайтанова зустрічалися з Польщею. Враховуючи поразку останньої від Нідерландів у другому турі й нашу впевнену перемогу над тими самими Нідерландами, українок влаштовував будь-який результат, окрім програшу з різницею понад два м'ячі (це на випадок закрутки з особистими зустрічами між трьома претендентами).

Господарки відкрили рахунок у дебюті матчу завдяки індивідуальній майстерності Фрончак. На 15-й хвилині Титова після передачі Дубицької вирівняла становище. По перерві обидві команди могли вирвати перемогу, особливо польки за 17 секунд до фінальної сирени, коли замінили голкіпера польовим гравцем, але синьо-жовті, які загалом контролювали ситуацію, досягли бажаної нічиєї й утретє стануть учасницями фіналу чотирьох. Нагадаємо, на Євро-2019 та Євро-2022 наша збірна посідала четверте й третє місця відповідно.

Голи: Фрончак (5) — Титова (15).

Польща: Девицька — Фрончак, Чорас, Кубашек, Сутковська; Міяк, Носалік, Книсак, Мазарц, Ейжель, Ковальчик, Баста, Москала, Трач.

Україна: Кислова — Дрозд, Титова, Воловенко, Рубан; Митрофанська, Терех, Скибіна, Дубицька, Форсюк, Васковець, Кирильчук, Бабенко, Степаненко.

Попереджені: Ейжель (15), Сутковська (21) — Рубан (27).