Євро-2023 з футзалу серед жінок. Збірна України в основному раунді відбору перемогла Хорватію

Жіноча збірна України з футзалу продовжує свій шлях в основному раунді відбору Євро-2023.

У першій грі групи 2, поєдинки якої приймає польська Познань, синьо-жовті здолали Нідерланди (5:2). Тепер же підопічні Олега Шайтанова зустрічалися з хорватками.

На початку поєдинку обидві команди били повз ворота, на 13-й хвилині Кислова потягнула небезпечний удар Рогар після кутового, невдовзі Титова зі штрафного поцілила у площину. На 16-й хвилині хорватки вийшли вперед завдяки класному пострілу Стіпанчевич із напівлету. Однак невдовзі українки відігралися — Рубан вивели на ударну позицію поруч із воротами. Незадовго до перерви суперниці заробили шостий фол, але Воловенко дабл-пенальті не реалізувала.

Проте у другій половині зустрічі синьо-жовті не залишили шансів балканкам. Спершу Титова реалізувала пенальті, на 31-й хвилині українки класно розіграли аут, а комбінацію завершила Дубицька. Тут же дубль оформила Титова, а п’ятий м’яч нашої команди записала на власний рахунок Форсюк.

У підсумку українки перемогли з результатом 5:1. Наступний поєдинок основного раунду підопічні Олега Шайтанова проведуть 22 жовтня проти Польщі (початок — о 20.00 за київським часом).

Євро-2023 з футзалу серед жінок. Основний раунд. Група 2

19.10.2022

Хорватія — Польща — 0:2

Україна — Нідерланди — 5:2

20.10.2022

Хорватія — Україна — 1:5 (1:1)

Голи: Стіпанчевич (16) — Рубан (17), Титова (22, з пенальті, 32), Дубицька (31), Форсюк (35).

На 19-й хвилині Воловенко (У) не реалізувала дабл-пенальті (воротар).

Хорватія: Северінскі — Славіца, Орешич, Матієвич, Стіпанчевич; Телішман, Бучич, Мійоц, Рогар, Трстеняк, Жагар, Вранич, Крог, Гайсер.

Україна: Кислова — Гриценко, Скибіна, Дубицька, Форсюк; Митрофанська, Терех, Васковець, Дрозд, Титова, Кирильчук, Воловенко, Бабенко, Рубан.

Попереджені: Стіпанчевич (17), Трстеняк (33) — Воловенко (24).

Євро-2023 з футзалу серед жінок. Основний раунд

Група 1: Іспанія, Фінляндія*, Швеція, Бельгія.

Група 2: Україна, Польща*, Хорватія, Нідерланди.

Група 3: Португалія*, Італія, Білорусь, Словенія.

Група 4: Угорщина, Чехія*, Словаччина, Боснія і Герцеговина.

* — господарі міні-турнірів.

Фінальну частину Євро-2023 з футзалу серед жінок за участю чотирьох збірних заплановано на березень 2023 року. Відбірний цикл, як і раніше, складатиметься з двох стадій. Попередній раунд проходив 10—14 травня, а основний за участю 16-ти найсильніших команд триває. Чотири переможці груп вийдуть до фінальної частини.

Нагадаємо, жіноча збірна України з футзалу стала бронзовим призером фінального турніру Євро-2022, який 1—3 липня проходив у Португалії.

19.03.2024 21:37

Жіноча збірна України з футзалу вдруге поступилася команді Італії

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський мат...

19.03.2024 11:30

Олег Шайтанов: «Ми розберемо ці пропущені м'ячі, вони дійсно були необов'язковими»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

18.03.2024 22:41

Жіноча збірна України з футзалу поступилася команді Італії в першому матчі

Жіноча збірна України з футзалу провела перший виїзний товариський мат...

18.03.2024 10:00

Сьогодні жіноча збірна України з футзалу проведе перший із двох контрольних матчів проти Італії

Жіноча збірна України з футзалу готується до участі в європейській ква...