Жіноча збірна України з футзалу здобула бронзові нагороди Євро-2022!

У поєдинку за третє місце на чемпіонаті Європи 2022 року жіноча збірна України з футзалу перемогла команду Угорщини.

У півфіналі збірна України поступилася Іспанії з рахунком 0:9. Тож сьогодні синьо-жовті проводили матч за третє місце проти Угорщини, яка на попередній стадії програла Португалії — 0:6. Зазначимо, що сьогоднішні суперниці нашої команди отримали путівку у фінальний турнір завдяки відстороненню російських збірних та клубів від змагань під егідою ФІФА та УЄФА.

Перший тайм пройшов за явної переваги українок. На 2-й хвилині команди обмінялися небезпечними моментами: Скибіна після виходу сам на сам не змогла переграти голкіпера, а з ударом Горват упоралася Сагайдачна. Надалі синьо-жовті лише збільшили власну перевагу за ударами й моментами, зокрема, Гриценко після кутового ударом з льоту поцілила в поперечину, а Скибіна лише дивом не спрямувала м’яч у порожні ворота.

Фото uefa.com

На 9-й хвилині перевага нашої команди вилилася в гол Титової, якій асистувала Рубан. Надалі підопічні Олега Шайтанова неодноразово могли збільшувати відрив. Так, на 16-й хвилині Скибіна опинилася перед кіпером, але Торма потягнула її удар. Незадовго до перерви по порожніх воротах пробивала Воловенко, однак на шляху м'яча стала суперниця.

На початку другого тайму українки забили вдруге — після передачі Титової з кутового влучно пробила Воловенко. Невдовзі на хорошій позиції опинилася Скибіна, однак пробила повз ціль. Угорки відповіли небезпечним ударом Фольк поруч зі стійкою, також у площину влучила Горват. На 27-й хвилині момент мала Рубан, однак їй не вистачило точності.

Пізніше команди обмінялися ударами Чепрегі та Бурлаченко, з якими впоралися воротарі. В останню 10-хвилинку угорки регулярно грали в п’ять польових, і на 39-й хвилині один гол відквитала Горват. Попри це, підопічні Олега Шайтанова зуміли втримати переможний рахунок. Тож на другому у власній історії чемпіонаті Європи жіноча збірна України здобула бронзові нагороди!

Євро-2022 з футзалу серед жінок

03.07.2022

Матч за 3-є місце

Угорщина — Україна — 1:2 (0:1)

Голи: Горват (39) — Титова (9), Воловенко (23).

Угорщина: Торма — Фюлеп, Тот, Кращенич, Горват — Харгаш, Салькаї, Фабіан, Фольк, Чепрегі, Івегеш, Кото, Варга (к), Кох.

Україна: Сагайдачна — Гриценко, Скибіна, Дубицька, Форсюк (к) — Кислова, Дрозд, Титова, Кирильчук, Воловенко, Бабенко, Єрьоменко, Бурлаченко, Рубан.

Попереджені: Івегеш (13), Фольк (18) — Рубан (35).

Фінал

Португалія — Іспанія (20.00)

04.07.2022 11:14

Олег Шайтанов: «Уся команда мріяла здобути медалі. Вітаю дівчат, адже вони зробили велику справу для України»

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов проком...

03.07.2022 23:46

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Чемпіоном удруге в історії стала збірна Іспанії

У фінальному матчі чемпіонату Європи з футзалу серед жінок 2022 року з...

03.07.2022 12:00

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Суперник збірної України — команда Угорщини

У матчі за третє місце на чемпіонаті Європи з футзалу серед жінок 2022...

03.07.2022 10:02

Євро-2022 з футзалу серед жінок. Сьогодні в матчі за третє місце збірна України зіграє з командою Угорщини

Підопічні Олега Шайтанова посперечаються за третє місце на чемпіонаті...