Ліга конференцій. «Дніпро-1» завдяки голу Довбика в компенсований час вирвав перемогу над «Вадуцом»

У 4-му турі групового раунду Ліги конференцій український «Дніпро-1» на виїзді обіграв ліхтенштейнський «Вадуц».

Тиждень тому підопічні Олександра Кучера зіграли з дебютантом групових етапів єврокубків унічию — 2:2. Тож тепер у Вадуці дніпряни сподівалися реабілітуватися й покращити власне турнірне становище.

На початку поєдинку господарі володіли перевагою та завдали кількох небезпечних ударів, зокрема Валеф виручив після спроби Джокича замкнути простріл із флангу. Проте на 25-й хвилині «Дніпро-1» повів у рахунку — після стандарту м’яч відскочив на Амаша, який ударом із-за меж штрафного переграв Бюхеля. Утім, невдовзі «Вадуц» відігрався — подача Фера з правого флангу дійшла до Растодера, який замкнув у дотик.

У другому таймі на полі домінували представники Ліхтенштейну, і лише їхня неточність і майстерність Валефа дозволили дніпрянам не пропустити. А ось у доданий арбітром час Довбик замкнув подачу Танчика й приніс гостям перемогу. Для Артема це вже 11-й гол в останніх дев’яти поєдинках.

У складі «Дніпра-1» у матчі взяли участь гравці, які викликалися на останній збір національної команди: Сарапій, Піхальонок (замінений на 83-й хвилині), Довбик (гол).