Ліга конференцій. «Дніпро-1» у Кошице не зумів обіграти «Вадуц» із Ліхтенштейну

У 3-му турі групового турніру Ліги конференцій український «Дніпро-1» у словацькому Кошице зіграв унічию з ліхтенштейнським «Вадуцом».

У попередніх турах підопічні Олександра Кучера поступилися АЗ (0:1) та переграли «Аполлон» (3:1). Тепер на дніпрян очікував поєдинок із «Вадуцом» — першим в історії представником Ліхтенштейну в групових етапах єврокубків. Через російське вторгнення чорно-жовті змушені були приймати суперника у словацькому Кошице.

Українці вийшли вперед уже на 5-й хвилині: Піхальонок перехопив м’яч поруч із чужим штрафним, затим Бузанелло прострелив, а Довбик замкнув. Утім, «Вадуцу» вдалося відігратися після провалу в обороні «Дніпра-1» — Фер з льоту завершив подачу Ульріха. Незадовго до перерви команди обмінялися моментами: Валеф випередив Фосу, який виходив віч-на-віч, а Бузанелло з передачі Піхальонка ударом із близької відстані не переграв Шанде.

Фото scdnipro1.com.ua

На початку другого тайму представники Ліхтенштейну вийшли вперед — Гассер головою замкнув подачу Гаїча з кутового. Після цього дніпряни довго не могли прийти в себе, більше того, Валефу довелося виручати після удару Фера. Українці відповіли ударом Довбика поруч зі стійкою після подачі Піхальонка з кутового.

Пізніше Валефу знову довелося вступати в гру, оскільки небезпечно здалеку приклався Гаслер. Утім, на 77-й хвилині дніпряни зрівняли рахунок — Піхальонок обігрався з Довбиком та ударом із лінії штрафного з допомогою рикошету спрямував м’яч у сітку.

Невдовзі Піхальонок міг оформити дубль, проте Шанде впорався з його ударом із меж штрафного, який знову не обійшовся без рикошету. Дніпряни намагалися організувати фінальний штурм, мали гольовий момент у доданий арбітром час, проте вирвати перемогу не зуміли — 2:2.

У складі «Дніпра-1» у матчі взяли участь гравці, які викликалися на останній збір національної команди: Сарапій, Піхальонок (гол), Довбик (гол, гольовий пас).