Ліга конференцій. «Дніпро-1» у стартовому матчі групового турніру поступився АЗ

Український клуб «Дніпро-1» дебютував у групових етапах єврокубків. У першому турі підопічні Олександра Кучера зустрічалися з нідерландським АЗ. Через російське воєнне вторгнення дніпряни були змушені проводити домашній поєдинок у словацькому Кошице.

Гра розпочалася під акомпанемент зливи, що сказалося на переміщенні м’яча. За весь перший тайм єдиний небезпечний момент створив «Дніпро-1», коли після прострілу Довбика захисник зрізав м'яч у стійку.

Фото scdnipro1.com.ua

На 54-й хвилині першого удару в площину в матчі завдав Гуцуляк. Згодом Валеф перевів удар Одгара в поперечину. Проте на 63-й хвилині АЗ вийшов уперед — Дані де Віт замкнув простріл Сугавари з правого флангу.

Пізніше ударом головою у площину відзначився Довбик. У відповідь після кутового ледь не забив Беукема — м’яч пролетів поруч зі стійкою. На 90-й хвилині Валеф двічі не дозволив відзначитися Рейндерсу. Проте в підсумку українці поступилися з рахунком 0:1.

У складі «Дніпра-1» у матчі взяли участь гравці, викликані на найближчий збір національної команди: Піхальонок (замінений на 69-й хвилині) та Довбик.