Ліга конференцій. «Дніпро-1» на Кіпрі здобув історичну перемогу в єврокубках

У 2-му турі групового турніру Ліги конференцій український «Дніпро-1» на виїзді впевнено обіграв кіпрський «Аполлон» із Лімассола.

У стартовому турі підопічні Олександра Кучера в Кошиці поступилися АЗ (0:1), а тепер прибули до Нікосії на першу виїзну гру групового етапу. Наставник дніпрян вирішив виставити на «Аполлон» той самий стартовий склад, що й тиждень тому.

Фото Сергія Козина

У першому таймі українці домінували на полі й забили три голи. На 11-й хвилині Довбик асистував Рубчинському, який відправив м’яч у порожні ворота. Пізніше відзначився вже сам форвард збірної України, завершивши комбінацію за участі Гуцуляка та Рубчинського. Незадовго ж до перерви Артем оформив дубль після класного обіграшу з Бузанелло.

У другій половині зустрічі «Аполлон» зумів відіграти один м’яч — Піттас влучним ударом завершив подачу з правого флангу від Кіріаку. Українці також мали моменти, зокрема, втратив нагоду оформити хет-трик Довбик. Уже в доданий час Кіріаку зі штрафного поцілив у стійку. Та в підсумку дніпряни зуміли втримати здобуту перевагу.

Таким чином, чорно-жовті набрали перші очки в груповому раунді Ліги конференцій, заразом здобувши прем’єрну єврокубкову перемогу в історії.

У складі «Дніпра-1» у матчі взяли участь гравці, викликані на найближчий збір національної команди: Піхальонок (замінений на 90-й хвилині) та Довбик (два голи, гольовий пас, замінений на 90-й хвилині).