Збірна України з пляжного футболу вийшла до малого півфіналу Євроліги-2022

Збірна України з пляжного футболу сьогодні у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022, що відбувається в італійському Кальярі, здолала Німеччину.

Після вчорашньої перемоги над Азербайджаном (2:1) підопічні Миколи Костенка в останньому матчі групового раунду Євроліги-2022 зустрічалися з Німеччиною.

Поєдинок пройшов за невеликої переваги синьо-жовтих. Під завісу першого періоду Олегу Зборовському вдалося відкрити рахунок, а на початку другої 12-хвилинки Дмитро Медвідь подвоїв його. Однак за п'ять хвилин німці скоротили відставання завдяки прикрому автоголу Андрія Борсука.

У третьому періоді команди обмінялися голами, і наша команда здобула перемогу — 3:2. Таким чином, підопічні Миколи Костенка набрали шість очок і посіли третє місце у групі В. Це дало їм змогу вийти до так званого малого півфіналу й поборотися за 5-8 місця та перепустку на Європейські ігри 2023 року.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Чоловіки. Дивізіон А

Група В. 4 тур

Україна — Німеччина — 3:2

Голи: Зборовський (11), Медвідь (14), Войтенко (34) — А. Борсук (19, автогол), Новак (36).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Корнійчук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Заворотний, Зборовський.

Група А: Португалія, Швейцарія, Польща, Франція, Естонія.

Група В: Італія, Іспанія, Україна, Німеччина, Азербайджан.

01.07. 1 тур. Іспанія — Німеччина — 8:1

01.07. 1 тур. Італія — Азербайджан — 7:3

02.07. 2 тур. Німеччина — Азербайджан — 5:6

02.07. 2 тур. Іспанія — Україна — 4:1

03.07. 3 тур. Іспанія — Азербайджан — 6:4