Збірна України з пляжного футболу здобула першу перемогу в Євролізі-2022

Збірна України з пляжного футболу здобула перші три очки у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022, що відбувається в італійському Кальярі.

Після двох поразок на першому етапі Євроліги-2022 в португальському Назаре від Іспанії (1:4) та Італії (3:5) для збереження можливості кваліфікації на Європейські ігри 2023 року збірній Україні конче потрібно було сьогодні перемагати Азербайджан.

У першому періоді команди довго підшукували ключі до воріт одна одної, але краще це вдалося саме українцям. На 11-й хвилині наш голкіпер Андрій Неруш завдав чудового удару з далекої відстані, і м'яч від стійки залетів у сітку — 1:0.

У другій 12-хвилинці ситуація розвивалася за таким же сценарієм. І знову влучний удар був на рахунку синьо-жовтих. Іван Глуцький на 14-й хвилині реалізував стандарт — 2:0.

У заключному ігровому відрізку азербайджанці прогнозовано пішли вперед, і біля наших воріт стали виникати момент за моментом. На щастя, чудово зіграв наш кіпер Андрій Неруш, який зробив кілька сейвів. Однак і він не зміг допомогти під час стандарту Раміля, який скоротив відставання суперників.

Однак більшого досягти Азербайджан не зміг — 2:1 на користь підопічних Миколи Костенка. Це була перша перемога збірної України в цьогорічному розіграші Євроліги.