Збірна України з пляжного футболу в запеклій боротьбі вдруге поступилася в Євролізі-2022

Збірна України з пляжного футболу знову не змогла здобути очки у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022, що відбувається в португальському Назаре.

Після вчорашньої поразки від Іспанії (1:4) синьо-жовті зустрічалися зі ще одним дуже серйозним суперником — командою Італії. «Скуадра Адзурра» відкрила рахунок на 8-й хвилині зусиллями Еммануеле Зурло. Однак перед самою перервою наш голкіпер Андрій Неруш чудовим ударом відновив рівновагу — 1:1.

Утім, у середині другої 12-хвилинки італійці завдяки Габріеле Горі знову вийшли вперед. Ще й на 21-й хвилині червону картку отримав Дмитро Войтенко. Попри це, у заключному періоді Юрій Щериця знову вирівняв шанси команд — 2:2. На ще один забитий м'яч Горі в нашої збірної знайшов відповідь Андрій Борсук, а от на те, щоб відгірати голи Марко Джордані та Марко Дженовалі, сил у синьо-жовтих вже не вистачило.

У підсумку 3:5 — поразка збірної України.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Чоловіки. Дивізіон А. Група В

3 тур

Італія — Україна — 5:3

Голи: Зурло (8), Горі (19, 28), Джордані (34), Дженовалі (36) — Неруш (12), Щериця (25), А. Борсук (33).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Щитник, Корнійчук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Заворотний, Колесніков.

На 21-й хвилині вилучений Войтенко (Україна).

Ще в одному матчі сьогоднішнього дня Іспанія переграла Азербайджан — 6:4.